Gwiazdy

Joanna Kurowska w żałobie. "Moje serce krwawi"

Gwiazdy

Olszanka/East News

To trudne chwile dla Joanna Kurowskiej. Aktorka poinformowała bowiem o śmierci swojej siostry Hanny. We wzruszających słowach pisała o ostatnim spotkaniu z bliską jej osobą i kolejnym planowanym na najbliższe dni. - Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem , że lubiłaś... – wyznała ze smutkiem.

Joanna Kurowska w żałobie

Joanna Kurowska jest w żałobie. Nie żyje jej ukochana siostra Hanna. O smutnym fakcie aktorka poinformowała na swoim profilu społecznościowym, podkreślając, jak wspaniałą osobą była bliska jej osoba.

Była najlepszym człowiekiem jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobrocią, jakiej dzisiaj już nie ma...

- poinformowała.

Dla Joanny Kurowskiej był to ogromny cios. Jeszcze dwa tygodnie temu odwiedziła swoją siostrę na Kaszubach, gdzie obie spędziły ze sobą radośnie czas. Na najbliższe dni planowały spotkać się po raz kolejny i aktorka szykowała się na ten moment.

Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem, że lubiłaś...Haniu, jadę do Ciebie... Moje serce krwawi... Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże…

- napisała w przejmujących słowach.

Joanna Kurowska - rodzina

To kolejna ogromna strata dla Joanna Kurowskiej. Sześć lat temu opłakiwała śmierć swojego męża Grzegorza Świątkiewicza, który popełnił samobójstwo. Aktorka w późniejszych wywiadach nie ukrywała, że było to dla niej naprawdę ciężkie doświadczenie. Musiała zachować siłę dla swojej córki Zofii, za której utrzymanie i wychowanie odpowiadała. Obie bardzo się do siebie zbliżyły i do tej pory łączy je silna, przyjacielska więź, o której opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Joanna Kurowska przyznała też wtedy, że gdy odszedł jej mąż, znajomi przestali dzwonić. Gdy aktorka zapytała ich o powód tej ciszy, dowiedziała się, że po prostu się bali.

Przypominamy tę rozmowę z Joanną kurowską i jej córką Zofią Świątkiewicz.

Zobacz także:

Marcin Prokop padł ofiarą oszustów. Dziennikarz przestrzega przed wyłudzaczami pieniędzy

Kielce. Brutalna zbrodnia, która wyglądała jak egzekucja. "Serce taty przestało bić u mnie na rękach"

Bezdomna zaatakowała 8-latkę kamieniem. "Krew leciała strumieniem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości