Gwiazdy

Joanna Kulig straciła ukochaną osobę? Tygodnik podał smutną wiadomość

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Kulig w żałobie. Zgodnie z informacją przekazaną przez jeden z tygodników, zmarła ukochana babcia aktorki. Ze względu na pandemię gwiazda nie zdążyła zobaczyć seniorki przed śmiercią.

Joanna Kulig - kariera i macierzyństwo

Joanna Kulig to aktorka, która wielkie sukcesy odnosi nie tylko na polskim, ale także zagranicznym rynku. O roli w "Zimnej wojnie” mówili wszyscy. Film nominowany do Oscara przyniósł Joannie międzynarodową sławę, a w niedługim czasie aktorka otrzymała również propozycję od europejskich twórców. Gwiazda przez pewien czas mieszkała w Los Angeles, następnie przeniosła się do Francji, gdzie pracowała na planie nowego serialu. Po zakończeniu zdjęć Joanna postanowiła zrobić sobie przerwę, a czas wolny w pełni poświęciła rodzinie.

Choć o Joannie na jakiś czas zrobił się cicho, niedawno media obiegły przykre wieści. Aktorka jest w żałobie, straciła ukochaną osobę.

Joanna Kulig w żałobie

Joanna Kulig przechodzi ostatnio trudne chwile – informuje "Dobry Tydzień". Zgodnie z doniesieniami tygodnika, aktorka pożegnała ukochaną babcie Helenę, z którą bardzo mocno była związana. Kobieta przegrała walkę z chorobą. Dla Joanny smutny jest także fakt, że z powodu pandemii nie mogła towarzyszyć seniorce w ostatnich dniach jej życia. Aktorka ograniczyła się jedynie do rozmów telefonicznych, a babcię planowała odwiedzić nieco później wraz z synkiem Jasiem. Niestety nie zdążyła.

Pani Helena wiele znaczyła dla Joanny. Aktorka często powtarzała, że to właśnie po babci odziedziczyła talent wokalny, a seniorka zawsze ją wspierała i była jej największą fanką.

Zawsze przepięknie śpiewała. Kiedy jeździłam do niej do Grybowa, to napełniała mnie fantastycznymi inspiracjami twórczymi

– mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Babcia była dla Joanny także wzorem kobiety i matki, która z sukcesem wychowała siedmioro dzieci.

- Jak sama zostałam mamą, to pomyślałam sobie o jej trudzie i o tym, że jest wspaniałą osobą – mówiła podczas gali Orły 2019.

Młoda mama Joanna Kulig zdradza trudy macierzyństwa. "To jest szok, pozytywny, ale momentami i skomplikowany".

Zobacz także:

Mistrzynie Polski w łyżwiarstwie synchronicznym: "Czujemy się coraz bardziej zmotywowane i walczymy o więcej"

Agnieszka Woźniak-Starak na uroczym zdjęciu z ukochanym psem. "I to jest właśnie miłość"

Rafał Juć - polski łowca talentów dla NBA: "Same umiejętności techniczno-taktyczne są najmniej istotne"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości