Gwiazdy

"Boję się naturalnego porodu!" Joanna Krupa podjęła decyzję, jak urodzi pierwsze dziecko

Gwiazdy

Joanna Krupa

Joanna Krupa w maju 2019 roku na kanapie Dzień Dobry TVN ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz modelka zdradziła kolejne szczegóły jej ciąży - Krupa zdecydowała się na poród w domu - tak oznajmiła w rozmowie z Galą. To nie wszystko, Joanna Krupa powiedziała wprost, że zamierza zatrudnić opiekunkę, która pomoże jej w pierwszych miesiącach w opiece nad maleństwem.

Zobacz też:

Joanna Krupa w ciąży! Zna płeć dziecka? Czy widać już brzuszek? [GALERIA]

Joanna Krupa już niebawem zostanie mamą. Gwiazda zdradziła na kanapie Dzień Dobry TVN pod koniec maja 2019 roku, że razem z Douglasem Nunesem spodziewają się dziecka. Modelka już teraz zaczyna planować poród, a następnie pierwsze miesiące po narodzinach jej pierwszego dziecka. Krupa podjęła na razie jedną decyzję dotyczącą porodu - Joanna chce, aby poród odbył się w domu:

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka - powiedziała Krupa w rozmowie z Galą.

Zobacz: Cesarka czy poród naturalny. Co jest lepsze dla dziecka?

Krupa powiedziała też, jak planuje swoje życie po urodzeniu dziecka. Okazuje się, że Krupa razem z mężem na pewno zatrudnią nianię.

Więcej:

Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem USG. Fani dopytują: "To bliźniaki?"

Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka.

My trzymamy kciuki za to, żeby Joanna szybko i szczęśliwie została mamą! Jak na razie, widać że ciąża bardzo jej służy!

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości