Gwiazdy

Joanna Krupa wydała 60 tysięcy dolarów na baby shower

Gwiazdy

Aktualizacja:

Modelka nie może się już doczekać swojej córeczki. W związku z tym zorganizowała nie jedną, a trzy imprezy baby shower! Ostatnia z nich, o której gwiazda opowiedziała Faktowi, kosztowała ją 60 tysięcy dolarów, czyli ponad 230 tysięcy złotych! "Nie oszczędzałam, bo chciałam, żeby moja córeczka miała co wspominać" - powiedziała Joanna Krupa.

  • Joanna Krupa. baby shower za ćwierć miliona złotych!
  • Joanna Krupa - poród 4 listopada
  • Jakie imię Joanna wybrała da córki?

Joanna Krupa. baby shower za ćwierć miliona złotych!

Na swoim instagramie gwiazda poinformowała, że zorganizowała w domu bajeczną imprezę dla swojej księżniczki.

A fairy tale baby shower for my little princess at our home ???

Joanna uznała, że nie ma zamiaru oszczędzać na córce. Postanowiła urządzić baby shower z prawdziwego zdarzenia i koszty nie grały w tej kwestii żadnej roli. Jak powiedziała w rozmowie z reporterem Faktu:

Robiła je firma, która współpracuje z Rihanną i Kardashiankami. Impreza kosztowała mnie aż 60 tysięcy dolarów, ale nie oszczędzałam, bo chciałam, żeby moja córeczka miała co wspominać. Było karaoke, fotobudka. Dostałam mnóstwo fajnych mebelków, dzięki czemu w swoim pokoju córka będzie mogła się czuć jak księżniczka.

Joanna Krupa - poród 4 listopada

Termin porodu Joanna ma ustalony na 4 listopada 2019. Początkowo planowała poród domowy, ale niedawno poinformowała, że zdecydowała się jednak na prywatną klinikę w Los Angeles.

Jak mówi podjęła tę decyzję ze "względu na komfort i bezpieczeństwo".

W szpitalu Cedars-Sinai, który wybrała Joanna Krupa na świat przyszły też dzieci Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, Beyonce, Victorii Beckham.

Jakie imię Joanna wybrała da córki?

Najbardziej podobają się jej imiona dwuczłonowe. Gdy gwiazda jeszcze nie znała płci swojego dziecka, dla dziewczynki brała pod uwagę podwójne imiona Amelia Rose oraz Sophia Grace.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości