Gwiazdy

Joanna Krupa cieszy się z powrotu do USA. Modelka w pięknych słowach wyznała, że tęskniła za córką

Gwiazdy

Przy okazji finału programu "Top Model" Joanna Krupa kilka dni spędziła w Polsce. Modelka udzieliła kilku wywiadów, wzięła udział w sesjach zdjęciowych i czym prędzej wróciła za ocean. Wyznała, że bardzo tęskniła za swoją pociechą.

Joanna Krupa w Polsce

W listopadzie zeszłego roku Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Od tamtej pory chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z małą Ashą, a także dzieli się z obserwatorkami szczegółami wychowywania dziecka. Wiadomo, że córeczka jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. W mediach społecznościowych wyznała, że marzyła o niej całe życie.

Modelka bardzo rzadko rozstaje się z pociechą. Gdy latem realizowała zdjęcia do ostatniej edycji "Top Model", przyjechała do Polski z córką. Tym razem jednak było inaczej.

Tęsknota za dzieckiem

W środę 25 listopada na antenie TVN odbył się finał 9. edycji "Top Model". Z tej okazji Joanna Krupa na kilka dni pojawiła się w naszym kraju. W wywiadach, które tu udzieliła wyznała m. in., że planuje z mężem kupić dom w Polsce. Dodała także, że wraz z Douglasem mają inne podejście do wychowywania dziecka - modelka doskonale zdaje sobie sprawę, że mała musi trochę popłakać i że nie może dostawać wszystkiego, czego chce na zawołanie.

Gdy tylko wywiązała się ze wszystkich zobowiązań w naszym, wróciła do swojej rodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie zdjęcie z córeczką, które podpisała "The world can end tomorrow", czyli "świat może skończyć się jutro".

- Czyli chyba możemy interpretować to, że Joanna Krupa ma już wszystko. (...) Czasami myślimy, że "ta to ma życie, bo jest na planie Top Model" (...), a tymczasem Joannę najbardziej cieszy to, że wróciła do swojej małej Asi do Stanów Zjednoczonych i tyle jej wystarczy - stwierdziła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości