Gwiazdy

Ciało Joanny Krupy cztery miesiące po porodzie. Modelka pokazała się w bikini

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Krupa jako modelka od zawsze mogła pochwalić się pięknym i zgrabnym ciałem. Cztery miesiące po porodzie pokazała jak wygląda jej sylwetka. Opublikowała wideo na Instagramie, pod postem posypały się same gratulacje. Efekt jest oszałamiający.

Joanna Krupa wraca do formy po porodzie

Cztery miesiące temu Joanna po raz pierwszy została mamą. Mała Asha-Leigh jest owocem związku Joanny z amerykańskim biznesmenem Douglasem Nunes’em, z którym modelka wzięła ślub w 2018 roku w Krakowie.

Prowadząca program „Top Model” w trakcie ciąży chętnie opowiadała o ćwiczeniach, które wykonywała w ciągu dziewięciu miesięcy. Modelka nie oszczędzała się, aby utrzymać dobrą formę. Teraz pochwaliła się efektami ciężkiej pracy po porodzie, pokazując na profilu na Instagramie nagranie. Widzimy na nim jak Asia tańczy w bikini, ukazując swoją świetną figurę.

Joanna w opisie postu napisała co pomaga jej powoli wracać do formy sprzed ciąży.

Dzień dobry! 4 miesiące po ciąży i wreszcie mam wrażenie, że na końcu tunelu jest światło i w końcu odzyskam moje ciało sprzed ciąży. Przyznaję, że minęło 5 tygodni poważnych zmagań, aby pozbyć się mojego ciążowego brzucha

- tak rozpoczęła swój wpis.

Post zebrał mnóstwo komentarzy z gratulacjami i zachwytem fanów. Skomentowały go również koleżanki Joanny. "Brawo mamuśka" - napisała Ania Lewandowska. "Cudownie wyglądasz" - dodała uczestniczka "Top Model" Kasia Szkalarczyk.

Joanna Krupa o macierzyństwie

Joanna długo zwlekała z decyzją o macierzyństwie. Związek z Douglasem dał jej pewność, że nadszedł odpowiedni moment. Oboje marzyli o dziecku. Na portalach społecznościowych często podkreślają to, jak są szczęśliwi mając Ashę. Nie ukrywają również, że od samego początku korzystali z pomocy osoby z doświadczeniem przy opiece nad dziećmi. Asia bardzo przeżywała to, aby być dobrą mamą i bała się depresji poporodowej. Na szczęście wszystko się dobrze potoczyło.

2 marca Asha-Leigh skończyła cztery miesiące. Z tej okazji Joanna dodała post ze zdjęciem dziewczynki.

Wnosisz tyle radości i szczęścia w życie moje i Douglasa. Będziemy za to Tobie wdzięczni i oddani do końca życia

- napisała pod zdjęciem Asia.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Jak pieski Joanny Krupy zareagowały na pojawienie się nowego członka rodziny?"

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości