Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała odnowiony pokój córki. Fani zachwyceni: "Boże, jak normalnie"

Gwiazdy

Joanna Krupa

Córeczka Joanny Krupy niedawno skończyła roczek. Z tej okazji modelka postanowiła sprawić małej Ashy wyjątkowy prezent i odnowiła jej pokój. Efektami tej metamorfozy podzieliła się na Instagramie. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Pokój córki Joanny Krupy

Joanna Krupa jest zachwycona macierzyństwem. W jednym z wpisów na Instagramie wyznała, że marzyła o córce 41 lat. Teraz w końcu jest szczęśliwa i pragnie spędzać z Ashą każdą chwilę. Także podczas pobytu w Polsce i realizowania kolejnej edycji "Top Model" nie odstępowała jej na krok.

Niedawno, 2 listopada, dziewczynka skończyła roczek. Z tego powodu mama postanowiła nieco odświeżyć i przemeblować jej pokój. Zdecydowała się dodać do niego więcej zabawek i dostosować do potrzeb dziewczynki. Na zdjęciu opublikowanym przez modelkę w sieci widać, że teraz w pomieszczeniu znajdują się książeczki, pluszaki, dywan z dziecięcym printem, a nawet małe pianino.

Moja Asha skończyła już roczek i to najwyższy czas na zmiany w jej pokoiku

- napisała Joanna.

Asha ma nowy pokoik

Nowy wystrój pokoju córeczki Joanny Krupy zachwycił internautów. Ich zdaniem, idealnie oddaje charakter dziewczynki. Chwalą modelkę za to, że nie urządziła wnętrza na wzór najdroższych katalogów. Pomieszczenie spodobało się fanom ze względu na jego "zwykłość".

Cudowna i piękna dziewczynka, a pokoik przepiękny

Jakie Wy jesteście podobne

Boże, jak normalnie. Buziaki

Uwielbiam tę prawdziwą atmosferę. Jesteście cudowne, wszystkiego co najlepsze dla Ashi

- czytamy w komentarzach.

Joanna Krupa: "Na razie moim marzeniem jest to, żeby malutka była zdrowa i żeby uspokoiło się to, co się dzieje na świecie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości