Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała "kształty mamuśki". Fani zachwyceni seksapilem prowadzącej "Top Model"

Gwiazdy

Joanna Krupa w listopadzie zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Choć w ciąży przytyła 16 kilogramów, już może się pochwalić niezwykle zgrabną i kobiecą sylwetką. Teraz modelka opublikowała na Instagramie filmik, na którym widać, jak obecnie prezentuje się jej figura. Fani są pod wrażeniem!

Prowadząca "Top Model" o powrocie do formy modelki

2 listopada 2019 roku Joanna Krupa urodziła swoją córeczkę, Ashę. Modelka niejednokrotnie podkreślała, że to prawdziwe spełnienie jej marzeń. Na pierwszy rzut oka widać, że macierzyństwo jej służy. W przeciągu ostatnich miesięcy narzekała jedynie na jedną rzecz - w ciąży przytyła 16 kg i choć pierwsze cztery zrzuciła dosyć szybko, z pozostałymi było trudniej, niż myślała. Nie pomagała jej w tym pandemia koronawirusa i mąż, który ciągle gotował.

Myślałam, że chociaż jak będę w domu to może troszkę schudnę kilogramy po ciąży, ale mąż uwielbia gotować, więc jemy cały dzień tak naprawdę. (...) Może ktoś inny by powiedział, że nie widać, że byłam w ciąży, ale ja wiem, jaka była figura przed ciążą i jestem zmotywowana, żeby wróciła do takiej formy, ale na razie na to nie wygląda

- mówiła jeszcze kilka miesięcy temu Joanna Krupa.

Joanna Krupa prezentuje swoje kształty

Teraz wydaje się, że jej problemy z utratą wagi to przeszłość. Modelka kilka dni temu przyleciała do Polski na finał programu Top Model. Przy okazji wzięła udział w sesji zdjęciowej marki bieliźnianej. Na swoim Instagramie opublikowała wideo z planu, na którym pozuje do fotografii w koronkowym body i czarnym zmysłowym szlafloku.

- Dziewczyna nie próżnuje, a jak. Napisała, że to są na sesji zdjęciowej

- zaznaczył w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki prezentując najnowsze newsy z show-biznesu.

Pod owym postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Oto niektóre z nich:

- Jaka ty jesteś piękna

- Petarda

- Po ciąży wygląda Pani jeszcze piękniej.

Zgadzacie się z ich zdaniem?

Zawsze optymistyczna Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN o życiu podczas pandemii koronawirusa. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości