Gwiazdy

Joanna Krupa: "Marzę, żeby mieć jeszcze jedno dziecko". Jakie plany na 2021 rok ma modelka?

Gwiazdy

Tuż przed Sylwestrem Mateusz Hładki porozmawiał online z Joanną Krupą. Prowadząca "Top Model" nie była jednak ubrana w suknię balową, a wręcz przeciwnie - przywitała dziennikarza i widzów w domowych pieleszach. Nie od dziś wiadomo, że macierzyństwo ustawia priorytety na nowo. A co zmieniło się u Joasi, odkąd została mamą? Jakie ma plany na nadchodzący rok?

31 grudnia Joanna Krupa z uśmiechem na twarzy powitała Mateusza Hładkiego. - Dzięki Bogu to ostatni dzień roku. Mam nadzieję, że ten następny będzie dla wszystkich nas lepszy - rozpoczęła rozmowę.

Święta Joanny Krupy

I tak Mateusz Hładki przygotował serię pytań, na które modelka skrupulatnie odpowiadała. Na początku przyznał, że podczas świąt obserwował jej profil na Instagramie. – Widziałem, że napisałaś, że córka była zadowolona. Jak było?

- Ma roczek, więc do końca nie rozumiała tego, ale była podekscytowana. Chodziła od jednego prezentu do drugiego. Przez cały dzień miała dużo energii. Było wspaniale na to patrzeć. Jak ona miała radość to i my ją mieliśmy – oznajmiła modelka.

A jak Joanna Krupa odnajduje się w nowej roli? Czy bycie mamą ją zmieniło? Odparła wprost, że stała się dużo spokojniejsza i jej priorytety uległy zmianie. – Stałam się mniejszą wariatką. Jestem bardziej subtelna. Kiedyś coś, co było dla mnie ważne, teraz już nie jest – wyjawiła.

Dodatkowo zdradziła, że może liczyć na wsparcie męża. Przyznała, że Douglas Nunes świetnie sprawdza się w roli ojca. Małżeństwo nie zapomina również o tym, by pielęgnować swoją miłość. Co jakiś czas organizują randki w domowym zaciszu, by pobyć tylko we dwoje. Co wówczas robią? – Gdy córka idzie spać, mamy wieczory dla siebie. Zamawiamy jedzenie i wspólnie jemy kolację – wyjawiła.

Czy Joanna Krupa planuje powiększyć rodzinę?

Po tym wyznaniu nasz dziennikarz zapytał, czy modelka planuje powiększyć rodzinę.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashi, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała.

Przy okazji ostatniego pobytu w Polsce mieliśmy okazję zobaczyć fotografie Joanny Krupy z sesji zdjęciowej. Wówczas wszyscy byli pod wrażeniem jej figury. Dlatego Mateusz Hładki zapytał modelkę, jak się czuje we własnym ciele.

- Czuje się dobrze, ale przyznam się, że nie czuję się taką 100 proc. petardą. Kiedyś czułam, że mam super ciałko, idę na sesje i niczego się nie wstydzę, nie mam kompleksów. Ciało po ciąży się zmienia. Dopiero po roku chodzenia na fitness zobaczyłam, że ten brzuch powoli zaczął dochodzić do siebie - przyznała.

Noworoczne plany Joanny Krupy - nowy program w TV

Joanna skupia się nie tylko na macierzyństwie i obowiązkach domowych. Gdy w pełni otworzą się granice, zrealizuje długo wyczekiwany projekt. Zdradziła, że będzie to program telewizyjny, który "może być na całym świecie".

Przy okazji Mateusz zapytał też, czy modelka cieszy się, że Stany Zjednoczone będą miały nowego prezydenta. – Do końca dnia o polityce nie rozmawiam. Mogę powiedzieć, że mój mąż się bardzo cieszy. Jestem otwarta, by każdemu dawać szansę - wyjaśniła.

A jakie Joanna Krupa ma plany na sylwestrową noc? Rok 2020 pożegna w towarzystwie Douglasa, Ashi i szampana.

Pozostało nam zatem życzyć szczęśliwego nowego roku!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ostatnich świętach z mężem. "Byliśmy w szpitalu. Wiedzieliśmy, co się dzieje"

Niebawem powiększy się rodzina Ewy Chodakowskiej. "To jest rok cudów"

Maja Bohosiewicz świętuje rocznicę ślubu. "Wżeniłam się w prezydencką rodzinę Kwaśniewskich i zaczęło się moje baśniowe życie"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości