Gwiazdy

Mąż Joanny Krupy dołączył do niej i córeczki. Reakcja malutkiej jest rozczulająca [WIDEO]

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nounes przyleciał do Polski, do swojej rodziny, gdzie został radośnie przywitany przez ukochaną córeczkę. Dla małżeństwa to wyjątkowy czas. Świętują bowiem 2. rocznicę ślubu, co prowadząca „Top Model” upamiętniła na swoim Instagramie.

Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski

Trwają prace na planie programu „Top Model”, co oznacza, że Joanna Krupa przebywa aktualnie w Polsce. Razem z nią na miejscu jest jej ukochana córeczka, dla której była to pierwsza zagraniczna podróż.

Niedawno dołączył też do nich Douglas Nunes, więc cała rodzina jest już w komplecie. Na profilu Joanny Krupy pojawił się post z całą trójką. W umieszczonych filmikach widać, jak malutka Asha-Leigh cieszy się na widok taty.

Przywitanie taty w Polsce.

- podpisała całość prowadząca „Top Model”.

Druga rocznica ślubu Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Przyjazd Douglasa do Polski zbiegł się z ważnym dla niego i Joanny Krupy momentem. Małżonkowie obchodzą już 2. rocznicę ślubu, co również postanowiła upamiętnić prowadząca „Top Model”. Na profilach społecznościowych opublikowała wzruszające wideo z kościelnej ceremonii, która odbyła się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Podczas ceremonii razem z chórem gospel zaśpiewała wtedy Joanna Jabłczyńska, a młodej parze szczęścia życzyli jej bliscy i znajomi, w tym Dawid Woliński.

Szczęśliwej 2. rocznicy dla najlepszego tatusia

- pojawiło się w opisie klipu.

Życzenia z okazji 2. drugiej rocznicy ślubu

Pod pamiątkowym wideo ze ślubu Joanny Krupy pojawiło się wiele ciepłych słów od obserwujących ją osób. Wśród nich były m.in. Joanna Jabłczyńska czy Kasia Moś, które skomentowały post serduszkami.

Bez jakiejś wielkiej pompy, bez fajerwerków, w rodzinnym kraju. To był przepiękny ślub i cudowna szczera miłość ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Mnóstwo miłości na kolejne lata ? dzisiaj też jest nasz dzień i równo 2 lata ❤️

Przepiękny film? i jestem zachwycona skromnością całej uroczystości ? bez wielkiej pompy - najlepiej ❤️❤️❤️

- zachwycali się internauci, życząc parze kolejnych szczęśliwych lat.

Redakcja Dzień Dobry TVN również życzy parze wiele szczęścia.

Joanna Krupa i Douglas Nunes - jak się poznali?

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się 3 lata temu. Prowadząca „Top Model”, tak jak to miała w zwyczaju, wybrała się na spacer ze swoimi psiakami do parku. Wtedy właśnie zagadał do niej jej przyszły mąż. Okazało się, że mężczyzna widywał ją już wcześniej, jednak nie miał śmiałości, by do niej podejść. W jednym z wywiadów Joanna zdradziła nawet, że wziął ją za aktorkę, która przez swoje niepowodzenie zawodowe zajmuje się wyprowadzaniem czworonogów. Między obojgiem zaiskrzyło i bardzo szybko wiedzieli, że ich znajomość zakończy się przed ołtarzem. I tak rzeczywiście się stało.

Przy okazji wizyty w Polsce Joanna Krupa zawitała również w lipcu do studia Dzień Dobry Wakacje. Przypominamy jej rozmowę.

Zobacz także:

Katarzyna Zielińska świętuje siódmą rocznicę ślubu: "Jest mi z nim superowo". Pokazała piękne zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska-Pela o karmieniu piersią: "Natura jest mądra. Korzystajmy z niej". Wrzuciła też intymne zdjęcie

Izabela Janachowska ocenia swoje modowe wpadki. Jej reakcje rozbawią was do łez. "Jezu, jak ja wyglądam!"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości