Gwiazdy

Joanna Koroniewska w bikini "Chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez, wszystkie jesteśmy wyjątkowe!"

Gwiazdy

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pochwaliła się odważnymi zdjęciami na Instagramie. Aktorka pokazała się w bikini. Przy okazji zaapelowała do kobiet, by nie przejmowały się za bardzo swoim wyglądem: "Chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez, wszystkie jesteśmy wyjątkowe!"

Więcej:

Ola Żebrowska pokazała rozstępy! "Ciało bogini za nic się nie wini"

Joanna Koroniewska pokazała nowe zdjęcia na Instagramie. Zwróciły one szczególną uwagę jej fanów, ponieważ na zdjęciach aktorka pozuje w seksownym bikini!

Ze mnie to jednak prawdziwa narcystyczna dusza! Co próbuję zrobić zdjęcie jakich na Instagramie wiele, czyli tyłem, z klimatem, a rzeczywiście takie foty ogromnie mi się podobają, niemal natychmiast się odwracam do aparatu, zaczynam się szczerzyć i od razu zerkam tam gdzie niby nie powinnam - napisała Koroniewska na Instagramie.

Koroniewska dodała, że żadna z kobiet nie powinna przesadnie przejmować się swoim wyglądem. Stąd jej apel do wszystkich kobiet:

I najważniejsze chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez WSZYSTKIE jesteśmy wyjątkowe. I nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej! Na szczęście im jestem starsza tym bardziej nabieram dystansu. Do wszystkiego! - dodała Koroniewska.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości