Gwiazdy

Joanna Koroniewska porównała się do znanej artystki. "Przecież kropka w kropkę jestem jak ona"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News, cover video/x-news

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie każdego dnia publikuje oryginalne posty. Tym razem postanowiła rozbawić internautów i porównała się do światowej sławy piosenkarki. Co je łączy?

Joanna Koroniewska na Instagramie

Joanna Koroniewska jest na Instagramie jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd. Chętnie pokazuje kulisy swojej pracy, elementy z prywatnego życia oraz zabawne filmiki. Od początku pandemii wraz z mężem umila także wieczory Polaków "Domówką u Dowborów". Sprawia jej to wielką frajdę, a równocześnie bardzo przypadło do gustu internautom. Początkowo razem wykorzystywali social media zupełnie amatorsko, ale z czasem zauważyli, że jest to przyszłość mediów. Teraz działają na swoich zasadach i tworzą takie treści, jakie ich interesują.

- Okazało się, że wśród dorosłej publiczności wyraźnie brakuje ludzi, którzy w nieprzesłodzony sposób będą reprezentowali taki zwykły "niezwykły" punkt widzenia Polaków – bo, pomijając naszą pracę, prowadzimy naprawdę dość przyziemne życie. No może trochę bardziej zwariowane, ale w tym chyba jest klucz do sukcesu - mówiła Joanna Koroniewska w wywiadzie dla portalu "Nowy Marketing".

Joanna Koroniewska jak Ariana Grande

Aktorka cały czas zaskakuje swoich obserwatorów. W piątek 30 lipca opublikowała w mediach społecznościowych filmik, na którym widać, jak w żółtym body śpiewa i tańczy do hitu Ariany Grande. Stwierdziła, że jest do niej podobna i porównała swoje zdjęcie do fotografii amerykańskiej wokalistki.

- Wstałam rano i doznałam olśnienia. Ja przecież kropka w kropkę jestem jak Ariana Grande! Też mam męża i podobny kolor włosów. I temperament ... Kurczaki. Już NIC więcej mądrego nie wymyślę. Ale mam nadzieję, że poprawiłam Wam humor! Bo sobie na pewno - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Pod tym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z emotikonami śmiechu i takich, w których obserwatorzy podkreślali, że nie dość, że aktorka ma piękną figurę, to jeszcze ogromne poczucie humoru. Pisali: "Jaka figura!", "No wypisz wymaluj", "Jesteś lepsza", czy "E tam, jakaś Grande. Ten uśmiech niepowtarzalny tylko u Koroniewskiej".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: "Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości