Gwiazdy

Joanna Koroniewska zaczepnie do męża: "Ja też umiem być złośliwa"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za idealne małżeństwo wśród par polskiego show-biznesu. W ich związku nie brakuje miłości, pozytywnej energii i dużej dawki humoru, którego przejawem są m.in. ich posty na Instagramie. Co tym razem się wydarzyło?

Joanna Koroniewska odpowiada na zdjęcie Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od już 17 lat tworzą zgraną i kochającą się parę. Podczas pandemii zasłynęli swoimi "Domówkami u Dowborów", podczas których nie zabrakło wielu wirtualnych rozmów ze znanymi osobami. Małżonkowie nie raz też udowodnili, że mają duży dystans do siebie i poczucie humoru. Teraz więc, gdy dziennikarz pochwalił się wyprawą na żagle, aktorka zdecydowała się odpowiedzieć na jego zdjęcie zaczepnym postem.

Ej @maciej_dowbor ja też mam zdjęcie na łódce. ⛵️Nawet parę fotek. Może trochę nadgryzł moją ząb czasu, ale zobacz jak JA się prezentuję a jak prezentujesz się TY na ostatnim zdjęciu. ?♀️?♀️?♀️ A przepraszam nie zobaczysz, bo przecież pewnie nie masz zasięgu i na TWOJEJ łódce nie mogłeś naładować telefonu. Na MOJEJ prąd to podstawa (…) A tak na serio, KTOŚ pracuje, żeby wypoczywać mógł ktoś. Tyle w temacie. Sugeruję NIE wrzucać już niczego więcej żeby nie drażnić lwa, lwicy w tym wypadku. JA TEŻ UMIEM BYĆ ZŁOŚLIWA. Czasem. Dlatego nie prowokuj

- mogliśmy przeczytać pod zdjęciem.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w mediach społecznościowych

Takim oto sposobem Joanna Koroniewska nawiązała do wcześniejszego posta swojego męża na jej temat. Maciej Dowbor żartobliwie nawiązał w nim do zdjęcia, jakim aktorka zapowiadała "Domówkę u Dowborów" z Pawłem Małaszyńskim. Na fotografii pozowała w stroju kąpielowym i cieszyła się na rozmowę z aktorem. Jak zareagował dziennikarz?

Serio?! Wrzucasz niemal nagie zdjęcie, kusząc kuperkiem do promocji naszej Domówki z jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów?! Serio?! A może to jakaś forma wzbudzenia zazdrości?! Albo zwrócenia mojej uwagi?! Otóż ja Cię zauważam bez takich babskich intryg. Ale ok... spoko

- napisał u siebie jakiś czas temu.

Blake Lively i Ryan Reynolds

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie są jedynym małżeństwem, które znane jest z dystansu do siebie i takich żartów. Już wcześniej głośno było o dowcipach, jakie robili sobie Blake Lively i Ryan Reynolds. Gdy więc np. kilka lat temu aktor składał jej życzenia urodzinowe w mediach społecznościowych, ze wspólnego zdjęcia wyciął niemal całą ukochaną. Z kolei gwiazda serialu "Plotkara" potrafiła opublikować fotografię, na której trzyma palec w nosie Ryana.

Wybrałam dobre ujęcie. Wszystkiego najlepszego @vancityreynolds

- podpisała całość.

Blake i Ryan pobrali się 8 lat temu na plantacji Boone Hall. W ostatnim czasie przepraszali, że wybrali miejsce, gdzie cierpieli niewolnicy. Szczegóły w materiale.

Zobacz także:

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Magda Wójcik z "Big Brothera" spełniła swoje marzenie. "Było niesamowicie!"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości