Gwiazdy

Joanna Koroniewska w Top Model? "To program skrojony pode mnie"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które mogą się pochwalić ogromnym poczuciem humoru i jeszcze większym dystansem do siebie. W najnowszym wpisie na Instagramie aktorka wyznała, że chętnie by się zgłosiła do programu "Top Model". Postawiła jednak jeden warunek. Jaki?

Joanna Koroniewska w Top Model?

Fani Joanny Koroniewskiej wiedzą, że ma ogromne poczucie humoru. Tym razem postanowiła podzielić się z fanami swoimi niespełnionymi marzeniami. O czym marzyła nastoletnia Joanna?Otóż gwiazda chciała zostać modelką!

- Dlaczego kiedy miałam 16 lat nie było TOP MODEL?! ??? Można było co najwyżej wyśpiewać sobie marzenia w "Szansie na Sukces", albo błysnąć wiedzą w "Wielkiej Grze" u Stanisławy Ryster. Ale sami rozumiecie… ?? Przymierzałam się nawet do odcinka o tytule "Józef Haydn - życie, twórczość, spuścizna", jednak wymiękłam… Po przedmowie autora. ??? Co do śpiewania przed Wojciechem Mannem to po prostu zabrakło mi odwagi, bo na pewno nie talentu wokalnego.???? - napisała aktorka.

- A taki TOP MODEL - to program skrojony pode mnie - stwierdziła publikując zdjęcie w pozie modelki.

- Może wzrost nie ten, wymiary też się raczej nie zgadzają, ale przecież najważniejsze są chęci i marzenia zbuntowanej nastolatki. ??? I chyba nikt nie ma wątpliwości, że co jak co, ale pozować lubię i to bardzo . Niestety, jakie ja mam szansę w starciu z dziewczynami, które mogłyby być moimi córkami i to jeszcze mają 190 cm wzrostu! ????? A przecież Paris, London i New York tylko czekają na taką osobowość. ??? - kontynuowała aktorka.

- Mamy już modelki plus, jest Voice of Poland Kids i Senior… to teraz czas na TOP MODEL 40+ !!! To co dziewczyny… atakujemy ??? ??? Kto ze mną?!! - zapytała Joanna Koroniewska.

Jak na wyznanie aktorki zareagowali jej fani? Pod postem pojawiły się same ciepłe komentarze:

  • Nie potrzebujesz Top Model ?
  • Piękna jak zawsze ❤️?❤️?❤️
  • Piękna ?

Joanna Koroniewska - kim jest?

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy. Później związana była z teatrami Bajka oraz Komedia. Szerokiej publiczności znana jest z roli Małgosi w serialu "M jak miłość".

Koroniewska jest także aktorką dubbingową. Użyczyła głosu Maggie Peyton w polskiej wersji językowej filmu "Garbi: super bryka" oraz Daisy w filmie "Krowy na wypasie".

Prywatnie jest żoną dziennikarza i prezentera Macieja Dowbora. Para wspólnie wychowuje dwie córki - Janinę i Helenę.

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Zobacz także:

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - przez trzy tygodnie ich związek był wystawiony na próbę. "Nadal mnie kocha"

ADHD u dorosłych kobiet. "Przepłakałam wiele nocy"

Agata Młynarska świętuje 7. rocznicę ślubu i zapowiada: "Nie wypuścimy tego szczęścia"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości