Gwiazdy

Joanna Koroniewska o nagości i rozbieranej sesji zdjęciowej. "Nie chcę się czuć jak towar, obiekt seksualny"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Joanna Koroniewska od lat zachwyca zgrabną sylwetką, choć sama mówi: "Nie uważam, że moja figura jest jakaś wyjątkowa". Jednak nie da się ukryć - jest szczupła oraz wysportowana, a swoje wdzięki często prezentuje w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że miała propozycje pokazania tego szerszej grupie odbiorców... Dlaczego nie zgodziła się na sesję w "Playboyu"?

Joanna Koroniewska w "Playboyu"

Maciej Dowbor w internetowym programie "Dowbory Be Happy" na fali informacji, że Dolly Parton negocjuje warunki rozbieranej sesji w "Playboyu" z okazji 75. urodzin, postanowił poruszyć temat nagości... swojej żony. Choć zapytał jedynie, czy zdecydowałaby się w takim wieku odsłonić publicznie swoje ciało, dowiedział się o wiele więcej.

Okazuje się, że Joannie Koroniewskiej kilkukrotnie składano propozycje rozbieranej sesji, jednak nigdy ich nie przyjęła. Dlaczego? W kontraktach zawsze było zapisane, że trzeba pokazać sutki. Ponadto nie uważa, że miałaby się czym pochwalić i nigdy nie miała dobrego zdania o podobnych produkcjach.

Nie wyobrażam sobie wisieć w garażu u kogoś na tapecie. (...) Ale co ja miałabym pokazać?! Ten brak biustu? Te laski w środku to zawsze było dla mnie takie żenujące

- powiedziała w programie.

Mimo niechęci żony, Maciej Dowbor stwierdził, że chciałby zobaczyć ją w takim magazynie i móc chwalić się tym przed kolegami. Powiedział również, że nie rozumie jej niechęci do "Playboya" w momencie, kiedy w większości wystawianych przez siebie spektakli Joanna występuje półnago. Z czego to wynika?

Nie chcę się czuć jak towar, obiekt seksualny. (...) W ogóle się nie wstydzę swojego ciała, to jest kwestia tego, że nie chce, by ktokolwiek mnie uprzedmiotawiał

- wyznała Joanna Koroniewska.

Kontrowersyjni fani Joanny Koroniewskiej

Obecnie Joanna Koroniewska ma blisko pół miliona fanów na Instagramie. Choć, jak sama mówi, zdecydowana większość z nich to kobiety, to zdarzają się również mężczyźni, którzy w zaskakujący sposób próbują nawiązać z nią kontakt.

Wysyłają przyrodzenie we wzwodzie. (...) Ostatnio pojawiło się bardzo dużo fetyszystów. Chcą, żebym wysyłała im stopy

- wyznała aktorka.

Dodała również, że w mediach społecznościowych wielokrotnie zdarzało się, że ktoś jej się oświadczał.

Joanna Koroniewska o macierzyństwie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości