Gwiazdy

Joanna Koroniewska strzela gola i zwraca się do polskich piłkarzy: Skoro ja mogę, to Wy też dziś możecie!

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

W ostatni meczu fazy grupowej Euro 2020 reprezentacja Polski mierzy się ze Szwecją. Kibice wiernie trzymają kciuki za wygraną. Zabawny filmik na Instagramie opublikowała Joanna Koroniewska. Aktorka nie tylko pochwaliła się piłkarskimi umiejętnościami, ale także poruszyła temat "spalonego". Wiecie co to jest?

Joanna Koroniewska w sportowym wydaniu

Joanna Korniewska kibicuje polskiej drużynie. Aktorka tuż przed meczem Polska-Szwecja zamieściła w sieci zabawny post. Ubrana od stóp do głów w piłkarski strój, zaprezentowała na boisku swoje umiejętności.

- Skoro ja mogę, to Wy też dziś możecie! Co prawda w mojej bramce nie było bramkarza, ale o jeny chyba nie będziemy czepiać się drobnych szczegółów! – rozpoczęła. W dalszej części gwiazda przyznała, że sama również gra, tyle że zamiast na murawie, to na deskach teatru.

Mało tego, ja też dziś gram, w teatrze co prawda, ale gram, czyli w zasadzie możemy sobie przybić piątkę. Każdy z nas jakby w stresie. Ponieważ spektakl zaczyna się o 19:00, to poproszę Was kochani piłkarze o jakąś fajną akcję do tego czasu, miałabym nieco większą motywację do wejścia na scenę. Wiecie, jak jest

– dodała.

Na koniec Joanna zwróciła się do swojego męża, Macieja Dowbora: "a Ty jak tam? Słyszałam, że dziewczynki już planują pieczenie ciasteczek, bo o 18:00 zaczyna się jakiś nowy odcinek Barbie czy coś. Napiszę Ci SMS-em, jaki jest wynik, nie bój się" – zażartowała.

Joanna Koroniewska tłumaczy, czym jest spalony

Aktorka zdradziła swoim fankom, że niedawno jedna ze znajomych podesłała jej wytłumaczenie, czym jest spalony.

- Co to jest spalony? Inaczej mówiąc, jesteśmy w sklepie i biegniemy do kasy z naręczem ciuchów. Razem z nami biegną nielubiane przez nas koleżanki ze studiów czy z pracy. Chcą nam odebrać jedną sztukę małej czarnej w naszym rozmiarze, a na pewno nie dać nam dobiec do kasy jako pierwszej. Nagle z przymierzalni woła nas przyjaciółka, która znalazła odpowiednią sukienkę dla siebie. Przyjaciółka biegnie, chce nam rzucić ciuch. I teraz. Jeśli w momencie rzucenia do nas sukienki będziemy miały za sobą nielubiane koleżanki, a przed sobą tylko kasę i ewentualnie ekspedientkę, to będzie spalony. Zakupów nie zrobimy. Jeśli jednak koleżanki z pracy będą przed nami, to nam wystarczy złapać sukienkę przyjaciółki, dodać gazu, wykazać się sprytem, wyprzedzić wrogów, być przy kasie pierwszą i zrobić udane zakupy.

Fani pod zabawnym postem aktorki pozostawili wiele komentarzy. Jak przyznali, definicja spalonego wygrała wszystko.

  • Definicja spalonego – rewelacja.
  • W końcu zrozumiałam... Dziękuję, rozwód już mi dzisiaj nie grozi.
  • Aha, uwielbiam szalona, pozytywna kobieto!! No właśnie, liczymy dziś wszyscy na spektakularne akcje i finalnie możliwie jak najwięcej zaliczonych bramek. Inaczej przysięgam, wyrzucam odbiornik TV z domu. Panowie strzeżcie się!
  • Spalony... to może być kotlecik.

– pisali fani.

Zobacz wideo: Domówki u Dowborów biją rekordy wyświetleń i popularności w sieci. "Zaczęły się od tego, że my, Szatany, połączyliśmy się z Dowborami w rozmowie i tak powstał ten live"

Zobacz także:

Joanna Koroniewska będzie tańczyć na rurze. "Obiecałam sobie, że do 50. roku życia nauczę się pole dance!"

Joanna Koroniewska radzi, co zrobić, by wyglądać i czuć się jak nastolatka. "Uwiecznij ten stan na fotce"

Lewandowska, Łuczenko-Szczęsna, Koroniewska, Janiak. Tak znani kibicowali na pierwszym meczu Polaków na Euro 2020

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości