Gwiazdy

Joanna Koroniewska radzi, co zrobić, by wyglądać i czuć się jak nastolatka. "Uwiecznij ten stan na fotce"

Gwiazdy

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska, swoim wyjątkowym poczuciem humoru, każdego dnia wprawia internautów w lepszy nastrój. Tym razem zaskoczyła przygotowaniami z okazji Dnia Dziecka. Na Instagramie poradziła, co zrobić, by czuć się jak nastolatka.

Joanna Koroniewska o starzeniu się

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ją tysiące fanów. Aktorka nie chce być tam za wszelką cenę idealna, lecz pokazuje także wpadki i potrafi się śmiać ze swoich błędów. Nie ma oporów przed tym, by zaprezentować się bez makijażu czy w nieudanej stylizacji sprzed lat. Nie stara się także wygrać z upływającym czasem i podkreśla, że kocha swoje zmarszczki. To właśnie takim zachowaniem ujęła internautów, którzy każdego dnia z radością wchodzę na jej profil.

- Zmarszczkowe LOVE. Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam. Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy, a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym żeby jeść zdrowo, a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym, co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już Waszej ocenie. I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy - pisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Co zrobić, by wyglądać młodziej?

Okazuje się jednak, że każda kobieta ma czasem chwile, że pragnie się poczuć o kilkanaście lat młodziej. Z okazji Dnia Dziecka, Joanna Koroniewska postanowiła podpowiedzieć swoim obserwatorkom w mediach społecznościowych, co można zrobić, by poczuć się, jak nastolatka.

W przededniu dnia dziecka przedstawiam mały tutorial dla wszystkich dziewczyn, szczególnie mam - co zrobić, żeby poczuć się i wyglądać jak 14-latka: Ubierz kuse, kolorowe ubrania, upnij włosy filuternie i olej tych, którzy patrzą na Ciebie jak na słodką idiotkę. Oddaj swoje dzieci na kilka godzin ojcu , najlepiej z partyzanta, tuż przed pierwszym gwizdkiem meczu Lewandowskiego - niech poczuje co znaczy być utyranym po pachy i nie mieć siły na obejrzenie nowego odcinka serialu No a teraz najważniejsze - uwiecznij ten stan na fotce i koniecznie wrzuć ją na Instagrama i Facebooka (przecież druga taka okazja może się zdarzyć za rok) - podczas robienia fotki zadbaj, aby twoja twarz było dobrze wypalona słońcem, dzięki temu idealnie ukryjesz zmarszczki i ślady życiowego znoju - efekt lepszy niż u doktora Szczyta, a do tego bezbolesny i za darmochę. W akcie desperacji zawsze możecie nagrać nieudolnego tiktoka, w końcu to najpopularniejsze medium dla nastolatków - im gorszy tiktok tym lepszy, taki tam znak naszych czasów. Patrz druga klatka. Na koniec sprawdźcie co oznacza hasło "CRINGE" - dzieci i z młodzież w okolicy mogą Cię tak skomentować - nie do końca wiem co to znaczy, ale z miny mojej córki wnioskuję, że chyba nic dobrego. To jak dziewczyny - atakujemy sociale?

- pytała na Instagramie Joanna Koroniewska.

Na zdjęciach aktorka zaprezentowała się w niezwykle barwnej stylizacji złożonej z letniego kompletu dresowego we wzór tie-dye oraz kolorowego modelu butów Triple S od Balenciagi. Nakręciła także TikToka, na którym udaje, że śpiewa. Te ujęcia rozbawiły fanów artystki, którzy w komentarzach stwierdzili, że Joanna nawet bez wyrazistych elementów garderoby prezentuje się jak nastolatka. Czytamy: "Wyglądasz jak dziewczynka", "Super, jak jesteś Joasiu taka radosna" czy "Chciałabym tak wyglądać, jak będę w Pani wieku".

Joanna Koroniewska: "Zostałam aktorką, bo miałam na tyle ciężkie życie, że nie chciałam być sobą". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości