Gwiazdy

Pełna seksapilu Joanna Jędrzejczyk: "W spódnicy za 5 dolarów"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Joanna Jędrzejczyk to bez wątpienia nasza duma narodowa. Jest polską zawodniczką boksu, muay thai, kick-boxingu i MMA. Jak Joanna prezentuje się poza ringiem, w swoim bardziej kobiecym wydaniu? Zerknijcie na ostatnie zdjęcie, jakie Jędrzejczyk udostępniła na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk w kobiecej stylizacji

Joanna Jędrzejczyk to trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim i wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Słowem, mamy do czynienia z zawodniczką, która potrafi osiągnąć naprawdę spektakularne sukcesy. Jednak pomimo wszystkich medali i wyróżnień, przyjaźni z supermodelką, Adrianą Limą, międzynarodowej sławy i prawie 2 milionów obserwujących na Instagramie, Asia to dalej skromna i "równa" dziewczyna!

Właśnie udostępniła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w bardzo kobiecym outficie. Asia, która obecnie przebywa w słonecznej Bułgarii, postawiła na obcisły top, sportowe buty luksusowej marki i spódniczkę za... 5 dolarów! Zdjęcie podpisała słowami:

Million $ Baby in 5$ skirt from target? (Dziewczyna warta milion dolarów w spódnicy za pięć) That’s what’s up? (Oto, co u mnie słychać) Being normal is the best❣️ (Bycie normalnym jest najlepsze)

- napisała w języku angielskim Joanna pod postem. Zdecydowanie zgadzamy się z Joasią, że skromność jest jak najbardziej zdrowa. I cieszymy się, że nasze polskie gwiazdy podchodzą do popularności i sukcesów z tak dużą dozą dystansu i normalności właśnie. Asia jest tego najlepszym żywym przykładem!

Zobaczcie, jak prezentuje się w spódnicy za 5 dolarów (około 20 zł):

Plany na przyszłość Joanny Jędrzejczyk

A co Asia planuje w związku ze swoją karierą sportową? Szczegóły zdradziła podczas wywiadu w naszym programie. Jak wiemy, minęło już kilka lat od czasu, gdy Joanna straciła tytuł mistrzowski. Czy marzy, by znów go obronić? Obejrzyj cały wywiad:

Zobacz także:

Prawie 10 mln dzieci może nigdy nie wrócić do szkoły. "Po raz pierwszy w historii ludzkości"

Jennifer Lopez zauważyła polską sobowtórkę. Kim jest Monika Chojdak?

Córka Johna Travolty i Kelly Preston w emocjonalnym wpisie pożegnała zmarłą mamę

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości