Gwiazdy

Joanna Jarmołowicz pochwaliła się synem. Wnuk Pawła Królikowskiego rośnie jak na drożdżach

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski od ponad roku są rodzicami Józefa. Chłopiec od czasu do czasu gości w mediach społecznościowych swoich rodziców. Wnuk Pawła Królikowskiego rośnie jak na drożdżach.

Joanna Jarmołowicz świętuje Wielkanoc z bliskimi

Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań. Co prawda w tym roku wiele osób zasiada do świątecznego stołu w okrojonym gronie, ale na instagramowych profilach gwiazd i tak nie brakuje zdjęć w towarzystwie najbliższych.

Joanna Jarmołowicz, znana między innymi z serialu TVN "Na noże", pokazała uroczą fotografię ze swoim partnerem oraz synem. Przypomnijmy, że aktorka od kilku lat jest związana z Janem Królikowskim, bratem Antka Królikowskiego. Para wychowuje wspólnie małego Józefa.

Wnuk Pawła Królikowskiego rośnie jak na drożdżach

Pojawienie się na świecie Józefa nie zwolniło kariery aktorskiej Joanny Jarmołowicz. 26-latka cały czas występuje w serialach. Ostatnio pojawiła się między innymi w "BrzydUli". Młoda aktorka znajduje też czas na prowadzenie swojego profilu na Instagramie, gdzie relacjonuje między innymi to, jak realizuje się jako mama. Syn aktorki i kompozytora urodził się na kilka miesięcy przed śmiercią swojego sławnego dziadka. Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 roku po długim pobycie w szpitalu.

Rodzinna fotka Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego rozczuliła fanów. W komentarzach nie brakuje miłych słów od internautów.

Pięknie ujęta chwila radości i czystej miłości.

Ojeju! ?

Jeden z fanów Joanny zwrócił również uwagę na podobieństwo Józefa do swojego ojca, pisząc "cały tata". Też to widzicie?

Zobacz wideo: Józef – najmłodszy w słynnym klanie Królikowskich

Zobacz też:

Wielkanoc u Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Mina Henia - bezcenna

Agnieszka Włodarczyk pokazała rodzinne zdjęcie przy świątecznym stole. Aktorka urodę odziedziczyła po mamie

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają razem Wielkanoc? Misiek Koterski opublikował wspólne zdjęcia

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości