Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska zaskoczyła fanów. Zdradziła, z kim spędza długi weekend. "W tak zacnym towarzystwie nawet woda w wodospadzie ciepła"

Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska

Długi weekend rozpoczął się w najlepsze, a media społecznościowe zalała fala zdjęć z wyjazdów. Na krótki odpoczynek postanowiła wybrać się także Joanna Jabłczyńska. Aktorka w sieci pochwaliła się wycieczką rowerową, a także przyznała, że zamierza morsować wraz ze swoim serialowym ojcem. "Hofferowie w najlepszym sportowym, morskim wydaniu" - pisali fani.

Joanna Jabłczyńska morsuje z serialowym tatą

Joanna Jabłczyńska to aktorka, która od najmłodszych lat uwielbia sport. Jazda na rowerze, bieganie czy pływanie, to dla niej sama przyjemność. Wolny czas gwiazda postanowiła wykorzystać, nie inaczej, jak na świeżym powietrzu. Aktorka wybrała się do Karkonoskiego Parku Narodowego, gdzie odbyła długą wycieczkę rowerową. Podczas jazdy rowerzystka transmitowała na Instastory swoją podróż, dzieliła się pięknymi widokami, a także zapowiedziała małą niespodziankę. Jak się okazało, największym zaskoczeniem było zwieńczenie rajdu. Na miejscu na Joannę czekał serialowy tata Roman, czyli Waldemar Obłoza, który razem z Joanną gra w "Na Wspólnej". Rodzina Hofferów miała do zrealizowania jeden plan – kąpiel w wodospadzie w Przesiece.

W tak zacnym towarzystwie nawet woda w wodospadzie w Przesiece ciepła. Takiego morsowania z Tatą odpuścić nie mogłam, a w dodatku mogłam dojechać do Przesieki cudną trasą na rowerze. Bajka

- napisała Joanna.

Fani podziwiają rodzinę Hofferów

Pod zdjęciem Joanny natychmiast zaczęła się dyskusja. Fani w komentarzach zachwycali się urokami przyrody, a także podziwiali serialową rodzinę, która nawet poza pracą utrzymuje koleżeńskie relacje. Internauci nie omieszkali także podkreślić, że morsowanie w czerwcu to sama przyjemność.

- Hofferowie w najlepszym sportowym morskim wydaniu.

- Nie ma jak z Tatą.

- Morsowanie w czerwcu, brzmi dumnie - pisali fani.

Joanna Jabłczyńska o samodzielnym remoncie mieszkania: Sprawdziłam w Internecie, jak się to robi. Zakasałam rękawy i... do dzieła

Zobacz także:

Joanna Jabłczyńska dostała od fana nietypowy prezent. O co chodzi?

Joanna Jabłczyńska bohaterką w swojej kuchni. "Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć"

Joanna Jabłczyńska zdradziła swój sposób na udany dzień. "Nie mogłam zacząć go lepiej"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości