Gwiazdy

Joanna Jabłczyńska w bikini zachwyca wysportowaną figurą. "Brzuszek sztos"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska postanowiła skorzystać z ostatnich dni wakacji i wybrała się do pięknej Kopenhagi. Gwiazda "Na Wspólnej" korzysta ze słonecznej pogody, czym pochwaliła się na Instagramie. Jej zdjęcie w bikini robi furorę. Fani są pod wrażeniem idealnej sylwetki aktorki.

Joanna Jabłczyńska w Kopenhadze

Joanna Jabłczyńska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda "Na Wspólnej" jest także aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją 105 tysięcy osób. Artystka chętnie relacjonuje tam zarówno nowe projekty zawodowe, jak i wyjątkowe chwile ze swojej codzienności.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Aktualnie aktorka przebywa w Kopenhadze, gdzie postanowiła zapewnić sobie chwilę relaksu na plaży. Jak podkreśla, stolica Danii zrobiła na niej ogromne wrażenie.

- Pozdrawiam Was z Kopenhagi, która przez cały weekend miała tonąć w deszczu - napisała w najnowszym poście na Instagramie.

Joanna Jabłczyńska zachwyca sylwetką

Nowe zdjęcie Joanny wzbudziło ogromne emocje wśród jej obserwatorów. Gwiazda pozuje w stylowym bikini. Tego typu modele w zwierzęce wzory są teraz na topie. Jednak to nie na strój patrzą wszyscy fani, ale na wysportowaną sylwetkę aktorki. A ta prezentuje się rewelacyjnie.

Artystka może pochwalić się jędrnym ciałem i widocznie zarysowanymi mięśniami brzucha. - "Naturalność jest zawsze w modzie", "Ale forma", "Wow, ale ciało", "Nie no, bogini odwiedziła Kopenhagę. Piękna jak zawsze". "Szacun za figurę". "Forma jest". "Figura petarda". "Brzuszek sztos" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości