Joanna Jabłczyńska na uroczym nagraniu z dzieciństwa. "Nie wiem, co lepsze w tym filmie - moja fryzura czy dykcja"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Jabłczyńska ceni sobie prywatność i rzadko kiedy dzieli się z fanami kulisami swojego życia rodzinnego. Ostatnio jednak aktorka znalazła stare nagranie z dzieciństwa, które zdecydowała się umieścić w mediach społecznościowych.

Joanna Jabłczyńska w dzieciństwie

Widzowie TVN-u świetnie znają Joannę Jabłczyńską jako Martę Konarską z serialu "Na Wspólnej". Okazuje się, że aktorka od dziecka przejawiała talenty artystyczne. Gwiazda ze wzruszeniem wrzuciła do sieci stare nagranie, które przywróciło wiele wspomnień. Zobaczymy na nim rodziców i siostrę Joanny.

- Nie wiem, co jest lepsze w tym filmie: moja fryzura, moja i mojej mamy oldschoolowa bluza , moja dykcja (proszę zwrócić uwagę na subtelne „ą” oraz „ę”), efekty specjalne operatora kamery w postaci mojego taty , czy też np. dźwięki gry, w którą grała moja siostra (obstawiam tę rosyjską konsolę gdzie wilk łapał jajka) do tego jeszcze papieroski przy stole jako klasyk odwiedzin w czasach PRL-u . No prostu nic dodać, nic ująć, tylko poszukać więcej takich perełek - czytamy we wpisie gwiazdy.

Joanna Jabłczyńska - jak zaczęła się jej kariera?

Aktorka zaczęła swoją przygodę ze sceną w zespole "Fasolki". Miała wtedy 8 lat. Potem prowadziła programy młodzieżowe, grała w serialach i filmach. Joanna Jabłczyńska wiedziała jednak, że praca w zawodach artystycznych jest bardzo niepewne i zdecydowała się na drugi, pewny fach, czyli prawo. Jak przyznaje, na pierwszym roku studiów uważała to za najgorszy wybór w swoim życiu. Ale teraz absolutnie tego nie żałuje. Z sukcesem łączy obie branże, ponieważ znajomi z planów filmowych to także jej klienci.

- Jestem taką osobą, która musi robić bardzo wiele rzeczy i niezwykle różnych, żeby czuć się spełnioną - powiedziała jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Jabłczyńska udowadnia, że zima nie jest wymówką na brak treningu

Autor: Oskar Netkowski