Gwiazdy

"Zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości". Joanna Jabłczyńska opublikowała fotografię z SOR-u

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
East NewsJoanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska często zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia ukazujące jej życie prywatne. Tym razem aktorka opublikowała fotografie, które zrobiła w szpitalu. Co się stało gwieździe serialu "Na Wspólnej"?

Joanna Jabłczyńska w szpitalu

Ostatnie fotografie Joanny Jabłczyńskiej zaniepokoiły jej fanów. Aktorka wykonała je w szpitalu. - Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuję się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl "Najsłodszy owoc" w Białymstoku i Rawiczu. Duży wątek Marty czeka na zagranie w @nawspolnej_tvn a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u. Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższa sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny i obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuje dać z siebie wszystko! A na razie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitację i wrócić do sprawności – napisała Joanna Jabłczyńska na Instagramie.

Na zdjęciach widzimy aktorkę leżącą na łóżku na oddziale ratunkowym, z nogą w gipsie. Gwiazda nie zdradziła jednak, co było powodem kontuzji.

Fani życzą jej powrotu do zdrowia: "Dużo siły i zdrowia wysyłam", "Życie czasem każe nam się zatrzymać". Jeden z nich nawet zażartował: "Ale pedi na propsie". Joanna Jabłczyńska nie pozostawiła żartu bez komentarza: "Na szczęście się przyfarciło, że niedawno byłam na pedi, tak to wstyd byłoby gips pokazać".

Joanna Jabłczyńska – kariera

Joanna Jabłczyńska jest aktorką i prawniczką. Wspiera wiele akcji charytatywnych, szczególnie tych adresowanych do dzieci. Prowadziła programy telewizyjne i dubbingowała filmy oraz gry komputerowe. Brała też udział w telewizyjnych programach rozrywkowych, a w 2016 roku wydała swoją książkę.

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym gwiazdy serialu "Na Wspólnej", ponieważ ta woli trzymać je dla siebie.

Zobacz video: Wspominamy szkolne czasy. Jak ten wyjątkowy moment zapamiętali Robert Górski, Joanna Jabłczyńska i Alżbeta Lenska?

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości