Gwiazdy

Joanna Bartel mieszka sama. "Jak jakiś facet mi się oświadczał, to natychmiast pakowałam zabawki"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Bartel jest aktorką, artystką kabaretową i konferansjerką. Największą sławę przyniosła jej rola Andzi Dworniok w komedii "Święta wojna". Dzisiaj rozśmiesza widownię podczas występów standupowych. Na czas pandemii artystka zamieszkała w domu na wyspie Wolin, który wybudowała 15 lat temu. Dorota Wellman odwiedziła artystkę właśnie tam.

Joanna Bartel i jej samotnia

Joanna Bartel jest Ślązaczką z krwi i kości. Pod koniec lat 80. zamieszkała w niemieckiej kolonii, gdzie przez kilka lat pracowała jako barmanka i portrecistka. Wróciła jednak do Polski, zdobywając serca widzów. W trakcie pandemii gwiazda przeniosła się do swojego domu na Wyspie Wolin, w którym odnalazła swój azyl.

- Wszystko robię sama, bo jest mi szkoda czasu. Jak mam siedzieć u fryzjera, to chce mi się ziewać. W second-handach kupuję wszystkie śmieci - obojętnie, jaki rozmiar, ważne, żeby był dobry materiał. Jestem bardzo ekologiczna. Uważam, że jak ktoś chce, to potrafi zrobić wszystko - opowiadała gwiazda.

- Jest zabawną kobietą, potrafi rozbawić do łez - powiedział sąsiad Joanny Bartel.

Joanna Bartel - związki

Na temat życia prywatnego Joanny Bartel wiadomo niewiele. Aktorka rzadko kiedy zwierzała się w mediach ze związków. Dorota Wellman w rozmowie z gwiazdą zauważyła jednak, że ta ma za sobą sporo relacji z mężczyznami. Jak sama przyznała, nie zależy jej na życiu miłosnym. W pojedynkę żyje się jej o wiele lepiej.

- Moja mama mówiła, że mnie szkoda jest do jednego chłopa. Jak mi się nie podobało, to odchodziłam. Tak samo jak mi się oświadczali, to natychmiast pakowałam zabawki i uciekałam. Strasznie się bałam ślubu. Do więzienia na własne życzenie? Nigdy nie wiesz, jak będzie - zwierzyła się.

- Jestem sama, ale nie samotna. Tyły mam zabezpieczone. Po prostu nie chcę układać sobie życia. Mam teraz szczęśliwy czas. Mam swoje pieniądze, przeżyłam pandemię dzięki oszczędnościom. Nikt mnie nie zdenerwuje - dodała.

Joanna Bartel - dzieci

Artystka kabaretowa nigdy nie zdecydowała się na założenie rodziny. Zresztą, jak zwierzyła się w rozmowie z Dorotą Wellmann, nie do końca przepada za dziećmi.

- Nie mam dzieci, nie wiem jak to jest. Zajmuję się obcymi dziećmi. Przyznam się, że nie jestem fanką dzieci - traktuję je tak, jak dorosłych - niektóre lubię, a innych nie . I strasznie się to dzieciom podoba, że traktuję je trochę szorstko. One się czują bardziej dorosło przez to - mówiła Joanna Bartel.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości