Gwiazdy

Jessica Biel i Justin Timberlake po raz pierwszy razem na ekranie. "Bała się, że będą spięcia"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w show-biznesie?

Jessica Biel i Justin Timberlake są małżeństwem od dziesięciu lat. Choć oboje mogą pochwalić się bogatymi filmografiami, nigdy nie występowali razem na ekranie. Aż do teraz. Nad jakim projektem wspólnie pracują? Jak opisują to doświadczenie? Szczegóły przybliżyła w Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

Jessica Biel i Justin Timberlake razem w serialu "Candy"

Są parą w życiu prywatnym, więc chciałoby się rzec, że na ekranie również zobaczymy ich w takiej roli. Nic podobnego. Jessica Biel i Justin Timberlake rzeczywiście po raz pierwszy zagrają w tej samej produkcji, jednak ich postaci niewiele mają ze sobą wspólnego.

Aktorka wcieli się w morderczynię z Teksasu Candy Montgomery, natomiast wokalista spróbuje swoich sił w serialu jako szeryf. Jak wspominają dni na planie zdjęciowym w swoim towarzystwie? Biel przyznała, że odczuwała strach. Justin nie jest bowiem profesjonalnym aktorem. Aktorka nie chciała, by ta różnica została zauważona. Sama w produkcji zagrała główną rolę.

- Jessica Biel w wywiadzie mówiła o tym, że to było dla niej ekscytujące doświadczenie. (...) Bała się, że będą jakieś spięcia, ale podobno Justinowi poszło świetnie - opowiada w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Justin Timberlake zagrał z żoną w serialu "Candy". Zrobił to za darmo

Elektryzującą i zapewne zaskakującą informacją dla fanów Justina Timberlake'a jest to, że wokalista wziął udział w projekcie "Candy", nie pobierając za to żadnego wynagrodzenia. Uczynił to nie tylko przez wzgląd na chęć współpracowania z żoną. Pragnął również spełnić swoje aktorskie marzenie.

- Chciał też w takiej charakteryzacji. On powiedział, że jego jedynym marzeniem i życzeniem jest to, żeby mieć sztuczny brzuch i perukę - tłumaczy reporterka Dzień Dobry TVN. Wspólne zdjęcie małżonków z planu zdjęciowego "Candy" trafiło na instagramowy profil Biel.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości