Gwiazdy

Nowości w jesiennej ramówce TVN. Edward Miszczak: "Jesteśmy grupą, która ma co pokazać"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Po wakacjach na antenie TVN nie zabraknie sprawdzonych formatów i ulubionych seriali, ale i nowości. Do tych ostatnich należą m.in.: reality show "Starsza Pani Musi Fiknąć", czy program "MY WAY", z udziałem Edyty Górniak, która ze sceny, przesiądzie się za kierownicę auta. Po 10 latach powróci lubiany przez widzów serial ,,39 I Pół Tygodnia”. O nowościach w jesiennej ramówce TVN mówił w Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

SERIAL "39 I Pół Tygodnia" OD 8 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, 21:30, TVN

Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze„39 i pół tygodnia”. Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia!

>>> Zobacz także:

Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak) trudno nie kochać. Szalony, uroczy, zawsze z głową w chmurach, choć pięćdziesiątka już na karku. Powalająco czarujący i niezwykle nieodpowiedzialny. Tej jesieni znajdzie się na największym życiowym zakręcie. Będzie walczył o życie i to dosłownie!

Trudno zaakceptować wyrok śmierci, kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym. W jaki sposób Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Czy będzie chciał coś naprawić, czy rzuci się w wir zabawy i przygód? Jedno jest pewne, Darek Jankowski do końca będzie sobą – bo jak umierać, to po swojemu! Jak to u Darka, nic nie może być normalnie, również w rodzinie. Spotykamy go po 10 latach i choć jest rozwiedziony z Anką(Daria Widawska), nadal mieszkają razem. Do czego doprowadzi taki układ? Darek jak zawsze nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, Anka zaś stanie przed trudnym wyborem – kierować się sercem czy rozumem? Szansa na awans zawodowy, wspaniały mężczyzna z poważnymi zamiarami zawrócą jej w głowie. Na prawdziwe przeciwieństwo ojca wyrośnie syn Patryk (Alan Andersz).

Odpowiedzialna praca, stabilne życie, szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze wartości. Jednak los wystawi go na próbę i wszystko stanie na głowie.

Świetna obsada to znak rozpoznawczy "39 i pół tygodnia". W roli głównej Darka Jankowskiego rozbrajający Tomasz Karolak, u jego boku ukochana (czy jedyna?) charakterna Daria Widawska, utalentowana córka – Marina Łuczenko-Szczęsna, chwilowo poważny syn Alan Andersz i jego zbuntowana żona Magdalena Lamparska. Ponownie zobaczymy również Wojciecha Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę oraz debiutującą w serialu Maję Seklecką w roli młodszej córki Darka. W oryginalnych rolach pojawiają się także Bartek Kasprzykowski, Piotr Rogucki i Michał Koterski.

Obsada: Tomasz Karolak (Darek), Daria Widawska (Anka), Alan Andersz (Patryk), Magdalena Lamparska (Marta), Łukasz Konopka (Piotr), Monika Krzywkowska (Ewa), Sandra Drzymalska (Karola), Marina Łuczenko-Szczęsna (Amanda), Maja Seklecka (Zosia), Cezary Kosiński (Abażur), Krzysztof Banaszyk (Korba), Antoni Królikowski (Zielu), Wojciech Mecwaldowski (Stanisław), Dorota Deląg (Kaśka), Franek Paleolog (Franek).

"STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ" OD 4 WRZEŚNIA, ŚRODA, 21:30, TVN

Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali. Taka wyprawa, sam na sam w egzotykę, pozwoli także uciec od pędu życia, zgiełku, problemów i nadmiaru obowiązków.

Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Niekiedy brakuje go na długie rozmowy, na wyjaśnienie sobie niezałatwionych spraw czy po prostu na przebywanie w swoim towarzystwie. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

"MY WAY" OD 30 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA, 21.30, TVN

Po latach podróżowania na miejscu dla pasażera, wspierana przez syna Allana, Edyta Górniak postanowiła sama siąść za kierownicą. Zanim jednak nastąpi ten przełomowy moment w jej życiu, czeka ją nauka skomplikowanych przepisów drogowych, a następnie "walka o przeżycie" na warszawskich drogach. A kierowcy ze stolicy – jak wiadomo – nie zawsze należą do najbardziej wyrozumiałych. Jak wrażliwa artystka poradzi sobie na ulicach miejskiej dżungli? Na szczęście nie będzie sama.

W przygotowaniach do egzaminu, gwiazdę wspierać będą przebojowi trenerzy, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji. To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z "atrakcji", z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły? Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce.

Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?

PROGRAM TVN7 ,,BIG BROTHER”, TVN7

Rok 2019 zdecydowanie należy do TVN 7! Powracający po 11 latach przerwy reality show "Big Brother" oraz pierwszy autorski serial oparty na oryginalnym pomyśle stacji "Zakochani po uszy" stały się niekwestionowanymi hitami. W grupie komercyjnej Siódemka zwiększyła swój udział o 34 proc., stając się 5. Kanałem na polskim rynku telewizyjnym. Po rekordowej wiośnie, prawdziwa zabawa dopiero się zacznie – jesienią w TVN7!

Widzowie niewątpliwie pokochali reaktywowanego "Big Brothera". Format przez 3 miesiące emisji cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem, a pierwszy odcinek "Big Brother Arena" przyciągnął przed telewizory 2,23 mln osób, bijąc tym samym rekord stacji. Jesienią w Domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi uczestnicy – castingi do programu przyciągnęły rekordową liczbę osób. Kto weźmie udział w programie? Jakie niespodzianki przygotuje dla nas Wielki Brat? Jednego możemy być pewni – spodziewajmy się niespodziewanego!

Prowadzącą tę edycję Big Brothera będzie Gabi Drzewiecka. Dziennikarka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak, którą ostatnio dotknęła osobista tragedia.

Znaleźliśmy się wszyscy w trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego. Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa. Ja kochałem Agnieszkę za to w jaki sposób podchodziła do tego programu. Ona o uczestnikach wiedziała wszystko.

- powiedział w u nas dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości