Jenna Dewan jest w ciąży. Były mąż dowiedział się jako jeden z pierwszych

Gwiazdy

Fot. With love of photography/ Getty Images

Jenna Dewan i Channig Tatum przez lata byli uznawani za idealną parę. Aktorzy wprowadzili w świat show-biznesu sporo zamieszania, gdy ogłosili separację. Zaskoczeniem okazało się także to, że Jenna jest w ciąży z nowym partnerem.

Jenna Dewan i Channing Tatum poznali się w 2006 roku na planie filmu "Step up: Taniec zmysłów". Aktorzy zostali najgorętszą parą w show-biznesie. Trzy lata później wzięli ślub, a w 2013 roku urodziła się ich córka, Everly.

Ich miłość kwitła, więc fani byli zaskoczeni, gdy para w kwietniu 2018 roku ogłosiła separację. Jenna Dewan już w październiku wniosła o rozwód. Szybko wyszło na jaw, że aktorka jest w kolejnym związku. Jej chłopakiem jest aktor Steve Kazee i to z nim spodziewa się swojego drugiego dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Speaking of peace....❤️

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)

Jak donosi źródło portalu E!News: Jenna powiedziała byłemu mężowi o ciąży. Chciała być pewna, że się o tym dowie, zanim informacja stanie się publiczna. Channing cieszy się jej szczęściem i jest dla niej wsparciem. Wygląda na to, że para rozstała się w przyjaźni.

>>> Zobacz też: Dzieci Jennifer Lopez naprawdę potrafią śpiewać. Gwiazda pokazała ich występ [WIDEO]

W październiku 2018 portal People powoływał się na własne źródło i donosił, że, Jenna Dewan i Steve Kazee spotykają się od kilku miesięcy. Aktorska para zdobyła nagrodę Tony, za ich wspólny występ na Broadwayu.

Jenna Dewan właśnie poinformowała swoich fanów o tym, że spodziewa się dziecka ze Stevem Kazee. Aktorka i tancerka zamieściła post na swoim profilu instagramowym.

>>> Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka