Gwiazdy

Jaśmin zagościł na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jaśmin w piosence „Jednocześnie”

Na scenie Dzień Dobry TVN nową piosenkę zaprezentował zespół Jaśmin. Agata Gałach i Karolina Sienkiewicz wykonały piosenkę "Jednocześnie". Jak wam się podoba wykon tych zdolnych dziewczyn?

Zespół Jaśmin – kto to?

Jaśmin to projekt dwóch kobiet: Agaty Gałach - aktorki i wokalistki musicalowej oraz Karoliny Sienkiewicz - skrzypaczki i kompozytorki, który rozkwitł na początku 2021 roku. Dziewczyny połączyły swoje kobiece siły i po paru latach współpracy stworzyły zespół Jaśmin.

- Jesteśmy zgodne, że przeciwieństwa się przyciągają; lubimy spędzać ze sobą czas, wspólnie gotować, wspólnie się nakręcamy podczas tworzenia i mamy wrażenie, że nie ma dla nas ograniczeń – mówią dziewczyny.

Zespół Jaśmin na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie zespół zaśpiewał utwór "Jednocześnie". To piosenka o poszukiwaniu harmonii, o akceptacji, zrozumieniu, którego wszyscy potrzebujemy.

- Utwór powstał pod wpływem obserwacji kołyszących się w jednym tempie traw. - Kiedy na nie patrzymy, chcielibyśmy być w takiej synchronizacji z innymi ludźmi. "Jednocześnie" to wezwanie do tego, żeby przestało u nas być wciąż zajęte, żebyśmy mogli odebrać wiadomość od drugiej osoby i odnaleźć wspólny alternatywny chillowy rytm – mówią artystki

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości