Gwiazdy

Jarosław Bieniuk świętuje pierwszą rocznicę związku. Kim jest jego partnerka?

Gwiazdy

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk wydaję się być teraz wyjątkowo szczęśliwy. Piłkarz poukładał swoje życie uczuciowe i dziś cieszy się rocznym związkiem. Jego partnerka Zuzanna opublikowała w sieci wyjątkowo romantyczne zdjęcie.

Jarosław Bieniuk jest i Zuzanna Pactwa

Pierwsze doniesienia o tym, że Jarosław Bieniuk spotyka się z Zuzanną Pactwą pojawiły się w sierpniu minionego roku. Para została wówczas sfotografowana kilka razy przez paparazzi w Trójmieście.

Długo jednak ani sportowiec, ani modelka nie potwierdzali doniesień medialnych dotyczących ich związku. W końcu jednak Jarek umieścił na Instagramie zdjęcie, które sugerowało, że spotyka się z Zuzanną. Z opisu wynikało, że były piłkarz zabrał swoją nową partnerkę w szwajcarskie góry, gdzie wraz z całą rodziną szusowali po stokach w Verbier. Od tamtej chwili stało się jasne, że serce Jarosława Bieniuka jest zajęte.

Jarosław Bieniuk - rocznica związku

Jarosław i Zuzanna cieszą się już pierwszą rocznicą związku. Kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie romantyczne zdjęcie z tej okazji. Fani pośpieszyli z życzeniami. Pod postem pisali: "Dużo miłości", "Kolejnych rocznic...", "Oboje zasługujecie na szczęście", "Kolejnych wspólnych lat razem i dużo miłości życzę".

Kim jest partnerka Jarosława Bieniuka, Zuzanna Pactwa?

Zuzanna Pactwa jest modelką. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że ma 180 cm wzrostu i kaukaskie pochodzenie. Większą część swojego czasu spędza w Stanach Zjednoczonych, a ponadto podróżuje po Europie. Kobieta ma własną markę odzieżową "Rise".

Ponadto widzowie mogą kojarzyć ją z show TVN-u. W 2015 r. wzięła udział w programie "Żony Hollywood". Występowała tam jako modelka i przyjaciółka aktorki i producentki, Katarzyny Wołejnio.

Jarosław Bieniuk - dzieci

Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk w połowie marca minionego roku po raz czwarty został ojcem . Były sportowiec ma też już trójkę dzieci ze związku z aktorką Anną Przybylską . Natomiast matką małego Kazimierza jest jego była dziewczyna Martyna Gliwińska. Choć ich relacja nie trwała zbyt długo, można stwierdzić, że była niezwykle intensywna. Para wielokrotnie się rozchodziła i schodziła. Gdy media obiegła informacja, że projektantka wnętrz jest w ciąży, sytuacja między nimi była niezwykle skomplikowana. Dla dobra dziecka postanowili sobie jednak wszystko poukładać. Niestety, mimo prób, nie udało się.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Oliwia Bieniuk: "Jestem tak szalona jak mama"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości