Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz dostała list od Prezydenta. "Takie sytuacje to miewała Marylin Monroe, a nie ja"

Gwiazdy

MATEUSZ GROCHOCKI/East News

Sonia Bohosiewicz pochwaliła się tajemniczą kopertą, którą przekazała jej kancelaria Prezydenta. Aktorka nie spodziewała się tej przesyłki, ale bardzo się ucieszyła, kiedy poznała jej treść. Jaką wiadomość dostała?

Sonia Bohosiewicz dostała list od Prezydenta

Sonia Bohosiewicz postanowiła opowiedzieć na swoim Instagramie historię, o tym jak dostała najpierw tajemniczy telefon z kancelarii Prezydenta, a później list.

- Wczoraj rano odebrałam telefon jeszcze leżąc w łóżku i czytając nową książkę Janusza Majewskiego . - Halo? - Witam, tu kancelaria Prezydenta. Czy możemy mieć do Pani prośbę? - relacjonowała przebieg rozmowy Sonia. - Bezwiednie poprawiłam włosy, bo jednak ja w negliżu w łóżku, a tu Pan Prezydent... Takie sytuacje to miewała Marylin Monroe, a nie ja - dodała.

W trakcie rozmowy okazało się, że chodzi o list z życzeniami, który tak naprawdę zaadresowany jest do Janusza Majewskiego, reżysera i teścia Bohosiewicz. Aktorka przesyłkę odebrała i postanowiła natychmiast przekazać we właściwe ręce.

- Już siedzę w Bohemce i gnam jako posłaniec z kopertą pełną uznania i życzeń, gdyż... Dziś, dokładnie dziś, Janusz Majewski, Dziadek moich synów, obchodzi 90 urodziny !!! Żyj nam 200 lat!!!! Czekamy na następny film!!! - napisała poruszona Bohosiewicz. - A czy od Was tez przekazać coś Panu Reżyserowi? - zapytała swoich obserwatorów.

Fani aktorki nie zawiedli, w komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów uznania.

Janusz Majewski -życie prywatne i zawodowe

Janusz Majewski jest reżyserem, dramatopisarzem, scenarzystą. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Ukończył na niej Wydział Reżyserii w 1960 roku. Przez dwie kadencje był Prezesem Zarządu Głównego Stowarzyszenia Filmowców Polskich - w latach 1983–1990. Od roku 2006 jest Honorowym Prezesem Stowarzyszenia.

Jego żoną była Zofia Nasierowska. Ma dwoje dzieci, Annę i Pawła. Syn jest mężem Soni Bohosiewicz. Poznali się w trakcie prób do spektaklu, które odbywały się w domu reżysera. Aktorka mówiła później, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz i jej ormiańskie korzenie

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości