Gwiazdy

Janusz Chabior zaręczył się z Agatą Wątróbską!

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East NewsJanusz Chabior i Batman

Janusz Chabior zaręczył się z Agatą Wątróbską! Para się zaręczyła na Sycylii. Chabior udostępnił na Instagramie zdjęcie ze swoją narzeczoną - fani są zachwyceni!

Więcej: Jaki jest najlepszy pomysł na oświadczyny? Porady

Janusz Chabior zaręczył się ze swoją partnerką Agatą Wątróbską. Agata powiedziała "tak" swojemu ukochanemu na wakacjach na Sycylii.

No to jak się zaręczyć to tylko w Corleone - napisał Janusz Chabior na Instagramie i udostępnił zdjęcie, na którym widzimy go z jego narzeczoną.

Na zdjęciu widać również piękny pierścionek zaręczynowy Agaty!

Kim jest Agata Wątróbska?

Agata Wątróbska (ur. 21 maja 1981 r.) jest młodsza od Chabiora o 18 lat. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Gra w Teatrze Dramatycznym.

Agata Wątróbska ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Otrzymała Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Maggie w przedstawieniu „Tańce w Ballybeg” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Została również wyróżniona w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz II miejscem i nagrodą publiczności w Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej.

Zobacz też:

Zosia Zborowska zaręczyła się! Pokazała pierścionek

Autor: Filip Yak

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości