Gwiazdy

Nowe wyzwanie przed Januszem Chabiorem. "Szykuje się pewien projekt amerykański"

Gwiazdy

Reporter:
Piotr Wojtasik
Projekt Plaża 2022: zapraszamy do Międzyzdrojów - Żywiec Zdrój
Projekt Plaża 2022: zapraszamy do Międzyzdrojów - Żywiec Zdrój
wideo 2/6

W strefie Projektu Plaża w Międzyzdrojach pojawił się Janusz Chabior. Jak i gdzie spędza urlop oraz jakie ma plany na nadchodzące miesiące? O tym opowiedział podczas rozmowy z Piotrem Wojtasikiem.

Janusz Chabior – wakacje za granicą

Opalony Janusz Chabior pojawił się w naszym letnim miasteczku w Międzyzdrojach i opowiedział, gdzie spędzał ostatnie tygodnie. Jak przyznał, wraz z żoną wybrał się do Miami i na Kubę, by celebrować rocznicę.

- W życiu musi być rześko, więc 3 lata temu pojechaliśmy na Sycylię z Agatką, moją obecną żoną, żeby się zaręczyć. Zrobiliśmy to w Corleone. Teraz, jako małżeństwo, pojechaliśmy na dalszą wyprawę – zdradził.

Wakacje i praca w jednym, czyli podróże regeneracyjno-towarzyskie 

Aktor przyznał, że uwielbia polskie morze, które jest jedyne w swoim rodzaju. Jednak jest coś, co ciągnie go w stronę Florydy. I nie chodzi tu tylko o urlop.

- Na Florydzie są inne klimaty. Klimat spotkania towarzyskiego i poznawania ludzi. Tam się nawiązuje kontakt filmowy. Szykuje się pewien projekt amerykański. Tyle, co mogę powiedzieć, muszę zrzucić trochę wagi, odrzuciłem cukier całkowicie i prowadzę aktywny tryb życia.

Na koniec Piotr Wojtasik przeprowadził z aktorem szybki quiz. Jaki sposób na orzeźwienie ma Janusz Chabior, bez czego nie wyobraża sobie wyjścia na plażę? Zobaczcie wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości