Gwiazdy

Internauta skrytykował wygląd znanej blogerki. Jej odpowiedź zachwyciła fanów. "Wyjaśniony"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Janina Bąk

Aktywność w mediach społecznościowych sprawia, że spotykamy się zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na swój temat. Twórcy bywają zalewani przykrymi wiadomościami. Jak sobie z tym radzą? Znana blogerka Janina Bąk postanowiła odpowiedzieć na jedną z nich. Jej reakcja zachwyciła fanów.

Janina Bąk reaguje na hejt

Janina Bąk to polska statystyczka, nauczycielka akademicka, blogerka, autorka książek, szerzej znana jako Janina Daily. Ponadto organizuje różnego rodzaju prelekcje. Jakiś czas temu było o niej głośno, gdy ogłosiła w mediach społecznościowych, że ma chorobę afektywną dwubiegunową.

Walka z hejtem

Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci
Co 7. Polak doświadczył hejtu w sieci Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Mimo przeciwności blogerka stara się być wsparciem dla innych. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 100 tysięcy osób, chętnie dzieli się przemyśleniami dotyczącymi codzienności. Jak to bywa w sieci, na jej profilu pojawiają się także mniej przychylne komentarze.

Edukatorka odpowiada na uszczypliwy komentarz

Jeden z nich szczególnie poruszył kobietę. - To nie jest hejt, tylko szczery podziw. Jak mimo braku urody można być tak pewnym siebie? Też bym tak chciał, brawo Janinko - napisał internauta. Janina Bąk postanowiła odpowiedzieć na te słowa w oddzielnym poście.

- Nowy komentarz przypomina mi, że w internetowej obecności wciąż jestem małą dziewczynką, której rysunki nigdy nie są dość dobre na rodzicielskie wymagania - wyjaśniła. - Moje ciało jest publiczne, a wszystkie te dyskusje śledzę niczym słaby serial, ten który gra nam w tle z przyzwyczajenia - dodała.

Autorka wpisu podkreśla, że choć jest świadoma charakterystycznych cech swojego ciała, to nie ma problemu z docenieniem go takim, jakim jest. - Mam brzuch niczym drożdżowe ciasto i piegi układające się w całe konstelacje - zaznacza. - Moje ciało potrafi podnieść mini człowieka wysoko, by dosięgnął jarzębiny i rzucić patyk daleko napotkanemu psu o trójkątnych uszkach - pisze blogerka.

- Nie wiem, jak to jest żyć z brakiem urody, Adam, bo wcale mnie ten problem nie dotyczy. Właściwie to żadnego człowieka nie - podsumowała. Fani zachwycili się reakcją blogerki. - "Wyjaśniony", "Uwielbiam cię właśnie TAKĄ", "Pięknie to napisałaś" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości