Gwiazdy

"Jestem bardzo krytyczny dla siebie samego". Jan Kliment zdradza, jakie są jego ukryte talenty

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Jan Kliment

Za nami finał 13. edycji "Mam Talent!". Liczba ta nie okazała się być pechowa - wśród uczestników nie zabrakło osób o nietuzinkowych zdolnościach. Nowością dla widzów był też skład samego jury, do którego dołączył Jan Kliment. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl tancerz zdradził, co pokazałby na scenie i kogo najbardziej by się bał, zamieniając się miejscami z uczestnikami.

Jan Kliment o swoich talentach

- Sam siebie! Tak, bo ja jestem bardzo krytyczny dla siebie samego - przyznał Jan Kliment zapytany o to, kogo najbardziej by się bał, przychodząc na casting do "Mam Talent!" i dodał, że oczywiście na scenie zaprezentowałby taniec.

A czy juror ma jeszcze jakiś, ukryty talent?

- Ukrytych talentów mam dużo. Żart! Nie no, lubię sport tak ogólnie, lubię adrenalinę, nie boję się wysokości, także trochę jest do wyboru. Co nie umiem, to nie umiem śpiewać - przyznał w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl Kliment.

Finał 13. edycji "Mam Talent!" pełen zaskoczeń

Tegoroczną, 13. edycję programu "Mam Talent!" wygrał Krzysztof Jaros. Młody tancerz podbił serca widzów i jurorów, a w szczególności Jana Klimenta, z którym dzieli profesję. Na podium kolejno uplasowali się również Jagoda Piec i pies Stefan oraz wykonujący akrobatykę taneczną Maja Kućko i Mariusz Nguyen.

Zaskoczeniem dla widzów 13. edycji programu były nie tylko nowe, często nietuzinkowe talenty, ale i zmiany w obsadzie programu. U boku Marcina Prokopa pojawiła się Michał Kempa, a do jury dołączył Jan Kliment.

- 13. edycja, niektórzy myśleli że może będzie pechowa, ale myślę, że była niesamowita, że była podwójna siła, bo rok temu [programu - przyp. red.] nie było. Więc chyba te talenty tak skumulowało, że rozbiły tu scenę - przyznał Jan Kliment.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Pozostałe wiadomości