Gwiazdy

Jan Dąbrowski pozuje z nowonarodzoną córką. Jak na wieść o młodszej siostrze zareagowała Pola?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich druga pociecha, która właśnie zadebiutowała na Instagramie. Dumny tata nie zapomniał też o swojej starszej córce, Poli. Opublikował urocze nagranie, na którym widać, jak dziewczynka zareagowała na widok siostrzyczki.

Córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego debiutuje na Instagramie

Druga córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego urodziła się 22 marca 2021 roku o godz. 1:23. Szczęśliwy tata niemal od razu poinformował o tym fakcie swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Kilka godzin później dziewczynka zadebiutowała na Instagramie.

Janek, pozując z drugą córeczką na rękach, zauważył, że poród w czasie pandemii to dodatkowe wyzwanie. Podkreślił jednak, że zarówno jego narzeczona, jak i córeczka, czują się dobrze.

- Jestem przeszczęśliwy, że przy pomocy personelu medycznego, w tym naszej cudownej położnej, Pani Doroty, wszystko zakończyło się szczęśliwie, a dziewczyny są całe i zdrowe. Bycie rodzicem w dzisiejszych czasach, w czasach COVID, jest moim zdaniem ogromnym wyzwaniem. Od kilku dni żyliśmy stresem, który towarzyszy każdej "przyszłej" mamie - szpitale przepełnione, sale pełne, strach przed testami, możliwością rodzenia rodzinnego i dostępnością oddziału. Mieliśmy ogromne szczęście – napisał Dąbrowski.

Oprócz zdjęcia z nowonarodzoną córeczką Janek opublikował także wideo, na którym widać jego pierwsze dziecko, 14-miesięczną Polę. Dziewczynka "łączy się" z mamą za pośrednictwem smartfona i bije jej brawo.

- A teraz już z górki. Sysia, jesteś dzielna. Pola nie może się doczekać, aż wrócicie – zauważył Janek.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – kim są?

22-letnia Sylwia Przybysz zaczynała swoją karierę śpiewając covery, które publikowała w sieci. W 2015 roku została laureatką konkursu YouTube Young Stars. Obecnie ma na swoim koncie trzy solowe płyty oraz dwa albumu nagrane z duetem Verba .

Jan Dąbrowski ma 24 lata. To jeden z najpopularniejszych youtuberów i influencerów młodego pokolenia (ma ponad 2 mln fanów na Instagramie). W styczniu 2020 roku Sylwia i Jan po raz pierwszy zostali rodzicami. Pod koniec 2020 roku ogłosili swoje zaręczyny.

Zobacz wideo: Czy istnieje idealny wiek na zostanie rodzicem?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości