Jan Dąbrowski: „Bardzo się cieszę, że jestem tatusiem. Codziennie płaczę ze szczęścia"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jest to rzeczywiście bardzo męczące, bo noce są nieprzespane, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy – zdradził Jan Dąbrowski w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Youtuber powiedział również, jak się czuje jego ukochana – młoda mama Sylwia Przybysz.

Jan Dąbrowski w roli taty

W połowie stycznia Jan Dąbrowski i jego partnerka Sylwia Przybysz zostali po raz pierwszy rodzicami. 23-letni youtuber i 21-letnia piosenkarka przywitali na świecie córeczkę. Świeżo upieczeni rodzice nie kryją swojego szczęścia. Wybrali dla dziewczynki piękne imię - Pola. Jak Jan czuje się w roli taty?

Bardzo się cieszę, że jestem tatusiem, jest to rzeczywiście bardzo męczące, bo noce są nieprzespane, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Kiedy spoglądam w te piękne oczy, to tak ja śpiewał jeden artysta….oszalałem. Zapominam o tym całym zmęczeniu. Jestem tak szczęśliwy, że na sali porodowej płakałem, kiedy wróciłem z sali płakałem i teraz jak codziennie spoglądam w te oczy, to płaczę ze szczęścia

- wyznał Jan.

Macierzyństwo dodaje uroku

Jak się czuje jego ukochana Sylwia Przybysz?

Jest w takiej formie, że po prostu sam nie wierzę. Macierzyństwo dodaje tyle uroku, tyle piękności, że Sylwia jest tak śliczna teraz, najwspanialsza

- powiedział Dąbrowski.

Sylwia na swoim Instagramie również chętnie dzieli się z fanami swoją radością. Zdjęcia z córeczką opisuje „moje wszystko!”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje wszystko ?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Gwiazdy na ściance podczas gali Bestsellery Empiku 2019. Zobacz wideo:

Autor: Magdalena Gudowska