Gwiazdy

Oliver Janiak podał szczęśliwą informację: "Witamy na świecie Juniora"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Jan Błachowicz z pewnością może powiedzieć, że rok 2020 był dla niego niezwykle pomyślny, zarówno w życiu sportowym, jak i prywatnym. We wrześniu jako pierwszy Polak został mistrzem świata UFC, a teraz na świat przyszło jego dziecko. Szczęśliwy tata pokazał w sieci zdjęcie maleństwa. Radosną nowinę w nietypowy sposób przekazał dziennikarz TVN Oliver Janiak.

Olivier Janiak informuje: "Mistrz UFC właśnie został ojcem"

O tym, że Jan Błachowicz został tatą, podał na swoim Instagramie Oliver Janiak. Dziennikarz zamieścił w sieci zdjęcie sportowca.

- cały w niebieskościach / w raju znaczy / GRATULACJE RODZICE / Mamo DOROTO szacun / BRAWO TATO / mistrz UFC właśnie został ojcem / zdrowia i miłości NASTĘPCO / ♥️ / witamy na świecie Juniora - napisał Oliver Janiak pod fotografią mistrza UFC.

Jan Błachowicz został ojcem: "Następca tronu jest już z nami"

Nasz najlepszy zawodnik mieszanych sztuk walki także podzielił się swoim szczęściem w sieci. Mistrz świata opublikował zdjęcie, na którym z uśmiechem tuli nowonarodzone maleństwo.

- Królewska linia podtrzymana ? Następca tronu jest już z nami! - czytamy w poście. Sportowiec podziękował swojej narzeczonej Dorocie Jurkowskiej.

- Dziękuję Dorotko, jesteś wspaniała i waleczna na miarę mistrza UFC ;) Dumny tata #LegendaryPolishPower #longlivethefighters - czytamy w poście .

Pod zdjęciem Jana Błachowicza szybko pojawiło się mnóstwo życzeń i miłych słów. Gratulacje rodzicom złożyli m.in. Marcin Gortat, Grzegorz Collins i Mariusz Pudzianowski.

Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska zostali rodzicami

Dorota Jurkowska od lat jest menedżerką Jana Błachowicza. Podczas październikowej wizyty w Dzień Dobry TVN para opowiadała o swojej współpracy zawodowej. Jak oboje przyznali, bywa ona trudna, ale udaje się to pogodzić. Zapowiadali, że teraz wspólnie będą walczyć o tytuł najlepszych rodziców.

- Cieszę się, lecz też jestem przerażony, bo nie wiem, co mnie czeka. Ale już się nie mogę doczekać, aż się pojawi i chwycę syna w dłonie - mówił nam Jan Błachowicz.

Cieszymy się, że Jan i Dorota doczekali się tego szczęśliwego momentu. Gratulujemy!

Jan Błachowicz i Dorota Jurkowska w Dzień Dobry TVN . Zobacz wideo:

Zobacz też:

Kalendarz "Dżentelmeni" wraca po 5 latach. Pojawi się w nim wiele nowych twarzy. "Udział w akcji to taka nobilitacja"

Jan Błachowicz - Polak z szansą na historyczny wynik w MMA. "Wiem, jaka jest stawka tego pojedynku"

19-letni bokser wywalczył życie. "Warto było nie zmarnować tego, że dostałem szansę"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości