Gwiazdy

Jamie Lee Curtis w szczerym wyznaniu. "Z dumą obserwowaliśmy, jak nasz syn staje się naszą córką Ruby"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jamie Lee Curtis postanowiła podzielić się bardzo intymnymi faktami ze swojego życia. Aktorka wyznała, że ma transpłciowe dziecko. Zdradziła jak przemiana wpłynęła na jej rodzinę oraz jak zareagowała ona i jej mąż.

Jamie Lee Curtis ma transpłciowe dziecko

Aktorka w rozmowie z dziennikarką magazynu "AARP" opowiedziała o niezwykle ważnym wydarzeniu w życiu jej rodziny. Curtis zdradziła, że jej najmłodsze dziecko jest transpłciowe. Oczywiście, na to wyznanie miała zgodę, nie zrobiła tego bez jego wiedzy.

Jamie Lee Curtis i jej mąż Christopher Guest towarzyszyli tej przemianie.

- Z dumą obserwowaliśmy, jak nasz syn staje się naszą córką Ruby - podkreśliła aktorka.

Nadal nic się nie zmieniło i Ruby może liczyć na wsparcie rodziców. W przyszłym roku ona i jej partner planują wziąć ślub. Ceremonię poprowadzi Jamie, co jest dla niej ogromnym wyróżnieniem. Aktorka i jej mąż adoptowali obie swoje córki.

Jamie Lee Curtis borykała się z uzależnieniem

Curtis od 20 lat jest wolna od nałogów. Jednak przed laty mierzyła się z bardzo poważnym uzależnieniem od alkoholu i opiatów. Zbawienna była terapia i wsparcie najbliższych, dlatego teraz sama chce być oparciem dla męża oraz córek. Szanuje ich wybory.

Aktorka postanowiła także zaangażować się w pomoc organizacjom, które walczą z uzależnieniami. Stara się dać dobry przykład, tym, którzy nadal zmagają się z tak trudnym przeciwnikiem. Chce żeby jej historia była przestrogą i inspiracją do zmiany swojego życia.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości