Gwiazdy

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek świętują wełnianą rocznicę ślubu. "Bez ciebie życie byłoby nudne"

Gwiazdy

Olszanka/East News

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek powiedzieli sobie sakramentalne "tak" dokładnie siedem lat temu. Z okazji rocznicy ślubu, w mediach społecznościowych pojawił się wzruszający wpis żony aktora, znanego m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Jakub Wesołowski i Agnieszka Szczurek - historia związku

Para związała się ze sobą w 2008 roku, jednak po dwóch latach wspólnego życia nastąpił kryzys w ich związku. Po przejściowych kłopotach postanowili kontynuować relację, a niedługo potem na palcu dziennikarki pojawił się pierścionek zaręczynowy. Ślub wzięli w 2014 roku, a dwa lata później powitali na świecie córeczkę Różę .

14 czerwca 2014 roku był wyjątkowym dniem dla Agnieszki Szczurek i Jakuba Wesołowskiego. Ceremonia ślubna odbyła się w Starej Miłosnej. Na tę okazję panna młoda wybrała bogato zdobioną suknię o kroju księżniczki, którą zaprojektowała Viola Piekut. Jakub zadał szyku w efektownym czarnym smokingu.

Rocznica ślubu Agnieszki i Jakuba

Z okazji 7. rocznicy ślubu, na Instagramie Agnieszki Wesołowskiej pojawiło się zdjęcie z wesela. Zakochani uchwyceni w tańcu prezentują się wspaniale i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jak zapewnia w poście Agnieszka - w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Dokładnie 7 lat temu obiecaliśmy sobie, że razem będziemy stawiać czoła światu. Że stworzymy nieustraszony duet, który będzie z odwagą zmierzał się z codziennością oraz niemożliwemu. Jak do tej pory idzie nam wzorowo

- napisała.

W dalszej części wpisu podziękowała mężowi za wspólnie spędzone lata.

Dziękuję za wszystkie chwile: te piękne, ale też trudne. Dajesz mi miłość, poczucie bezpieczeństwa, troskę. Bez Ciebie życie byłoby nudne - to z pewnością. A podobno 7 przynosi szczęście, więc ten rok musi być na wypasie

- zakończyła.

Zobacz wideo: 10. rocznica ślubu Kate i Williama

Zobacz też:

Córka Courtney Cox skończyła 17 lat. Jest coraz bardziej podobna do gwiazdy "Przyjaciół"

Kasia Tusk pokazała ciążowe krągłości. Fani nie kryją zachwytu

Kobiety po mastektomii pozują do niezwykłych aktów. „Życie bez piersi też może być piękne”

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości