Gwiazdy

Jakub Kusior na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Nie ma Cię". Co wiemy o muzyku?

Gwiazdy

Autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Jakub Kusior wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentował najnowszy numer pt. "Nie ma Cię". Co wiemy o tym wszechstronnym muzyku?

Kim jest Jakub Kusior?

Jakub Kusior przez lata specjalizował się głównie w technice gry na gitarze zwanej fingerstyle. Dopiero w 2013 roku, po wydaniu debiutanckiego instrumentalnego albumu "Step by Step", postanowił pójść o krok dalej i spróbować sił w śpiewaniu oraz pisaniu tekstów.

Dziś tworzy własne piosenki o miłości, a także odnalezieniu się we współczesnym świecie. Jako kompozytor ucieka od określania w swojej muzyce konkretnego nurtu muzycznego - jego muzyka jest połączeniem popu, folku, bluesa, rocka oraz indie.

Nowa płyta Jakuba Kusiora

Młody wokalista w 2015 roku wydał swoją pierwszą płytę "Far Away", a w październiku 2017 roku na rynku pojawił się drugi krążek, pt. "Szczere serce". Od tamtej pory wystąpił już na wielu festiwalach, a także zagrał kilkadziesiąt solowych koncertów na całym kraju.

Utwór "Nie ma Cię", który zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN, jest singlem z najnowszego albumu. Najprawdopodobniej ukaże się ona jeszcze w tym roku.

Kasia Kowalska w piosence „Domek z kart”. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości