Gwiazdy

Jakob Kosel wrzucił do sieci nagie zdjęcie. "Nóżka zgrabniutka"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Jakob Kosel wie, jak zwrócić na siebie uwagę internautów. Finalista "Top Model" opublikował nagie zdjęcie i opatrzył je zabawnym podpisem. Na reakcje fanek nie trzeba było czekać długo.

Jakob Kosel wypłynął na szerokie wody show-biznesu dzięki udziałowi w 5. edycji programu "Top Model". Co prawda nie udało mu się wygrać show, ale stanął na podium i do dziś z powodzeniem funkcjonuje w show-biznesie. Na początku tego roku Kosel wszedł w zupełnie nową dla siebie rolę ojca. Razem z partnerką, Ciocią Liestyle, zostali rodzicami Michaliny, którą pieszczotliwie nazywają "Wiewióreczką".

Jakob Kosel na nagim zdjęciu

W programie Jakob dał się poznać jako osoba o dużym poczuciu humoru. W mediach społecznościowych również chętnie żartuje i zaskakuje obserwatorów. Tym razem opublikował zdjęcie na którym ma na sobie jedynie luźno zarzucony ręcznik.

- Stoję tyłem, bo morsowałem - napisał żartobliwie obok fotki znad jeziora.

Opisem Kosel nawiązał do tegorocznej mody na morsowanie. Jeszcze kilka miesięcy temu wielu Polaków chwaliło się w mediach społecznościowych kąpielami w przeręblu. Wśród nich gwiazdy: Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz, Monika Dryl i inni.

Jakob Kosel morsował w czerwcu

Frywolne zdjęcie uczestnika "Top Model" wywołało lawinę komentarzy. Przeważają komplementy od fanek.

Nóżka zgrabniutka

Co za widok

- piszą.

Internauci byli ciekawi, czy woda rzeczywiście była aż tak zimna, żeby można było mówić o morsowaniu. Jakob Kosel wyjawił, że temperatura w akwenie wynosiła 15 st. C , czyli jeszcze mniej niż w Bałtyku. Brrr!

Zobacz wideo: Nowa zajawka Jakoba Kosela

Zobacz też:

Irena Kamińska-Radomska skomentowała odważne zdjęcie Patrycji Wiei. "Damą się jest, a nie bywa"

Rewia mody w stadninie Ferensteinów. Lara Gessler z rodziną, Agnieszka Woźniak-Starak i Anna Kalczyńska

Bohaterka "To tylko kilka dni" mierzy się z artrogrypozą. Barabara Kurdej-Szatan: "Sylwia jest wzorem do naśladowania"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości