Gwiazdy

Jakimi newsami żyją Brytyjczycy? Ania Senkara przekazuje ciekawostki prosto z Londynu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Jak rodzina królewska zareagowała na książkę o Meghan i Harrym? Jakie tragedie przezywała rodzina Beckhamów? Dlaczego Boris Johnson zaczął się odchudzać i jak wyglądał pierwszy dzień w szkole księcia George'a i jego siostry? O tym prosto z Londynu opowiedziała Anna Senkara.

Biografia Harry’ego i Meghan

Tematem, który nieustanne jest na tapecie w Wielkiej Brytanii, są losy rodziny królewskiej. Teraz uwaga skupiła się na Meghan i Harrym. Wszystko za sprawą książki "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family", która naświetla historię pary i wpuszcza czytelników za kulisy ich głośnego rozstania z brytyjskim dworem. Autorem książki jest dziennikarz Omid Scobie, który od lat pisał o rodzinie królewskiej oraz Carolyn Durand. Jak przyznała Ania, mężczyzna wielokrotnie podkreśla, że nie jest to oficjalna biografia pary.

Cały materiał do książki postał jedynie w wyniku uczestniczenia autorów w oficjalnych eventach tej pary i rozmów z przyjaciółmi. Ta książka przedstawia Harry’ego i Meghan jako silnych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą

- powiedziała Anna.

Książka nie jest jedynym tematem z Meghan i Harrym w roli główniej. Ania zdradziła nam, że równie gorącą informacją, o której piszą tabloidy, jest news o tym, że para zwróciła 2,5 miliona funtów za remont swojej brytyjskiej rezydencji.

Rodzina Beckhamów walczyła z koronawirusem

David i Victoria Beckham potajemnie walczyli z koronawirusem po tym, jak złapali go w Stanach Zjednoczonych. Para celebrytów obawiała się, że zaraziła COVID-19 wiele osób, gdyż w marcu uczestniczyła w kilku imprezach networkingowch. Jak się okazało, badania wykazały pozytywny wynik u kierowcy, ochroniarzy i asystentów. Wszyscy pracownicy zostali wysłani na przymusową kwarantannę.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Para spędziła lockdown w swojej wiejskiej rezydencji w Cotswolds

– powiedziała Anna.

Boris Johnson zaczął się odchudzać

Boris Johnson wyznał, że przeszedł ciężko Covid-19, gdyż jest za gruby. Premier zdecydował się więc zatrudnić trenera personalnego i rozpocząć odchudzanie.

Ten trener to jest nie byle kto. To Harry Jameson, trener gwiazd, który sam już stał się celebrytą

– powiedziała Anna.

Przyszły książę i jego siostra

Na sam koniec Ania przedstawiła nam "słodki" news. Książę George i jego siostra Charlotte wrócili do szkoły po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Królewskie rodzeństwo jest uczniami placówki Thomasa Battersea w południowo-zachodnim Londynie. Od marca dzieci pobierały lekcje w domu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz więcej:

Na co się szczepić jesienią? Doktor Grzesiowski: "Polecane są trzy szczepienia dotyczące układu oddechowego"

Demografka: "Dzisiejsi 20-30-latkowie będą dożywać setki. Jakość ich życia zależy także od nich"

Naturalna Zofia Zborowska mówi "nie" retuszowaniu zdjęć filtrami. "To przecież jest jakaś tragedia"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Anna Senkara

Pozostałe wiadomości