Gwiazdy

Jakie zmiany zachodzą u mężczyzny po narodzinach dziecka? "Jest bardziej uwrażliwiony i skory do zabawy"

Gwiazdy

Narodziny dziecka to wielkie szczęście, ale także moment dużych zmian dla każdej pary. Mimo ogromnej miłości spływającej na rodziców, odpowiedzialność i nowe wyzwania potrafią przytłoczyć. Jak po przyjściu na świat nowego członka rodziny zmieniają się partnerzy? O tym rozmawialiśmy z Sylwią Przybysz, Izabelą Janachowską oraz Agatą Rubik.

Jak zmienia się partner po narodzinach dziecka?

W 2020 roku zapanował prawdziwy baby boom wśród polskich gwiazd: młodziutka Sylwia Przybysz, Joanna Moro, Weronika Marczuk, Marta Żmuda Trzebiatowska, Borys Szyc, Lara Gessler czy Lewandowscy – to tylko niektóre ze znanych osób, które doczekały się potomków.

Przyjście na świat dziecka to jeden z najpiękniejszych momentów dla rodziców. Należy jednak dodać, że powiększenie rodziny zmienia funkcjonowanie domowników o 180 stopni. Jak w nowej roli radzą sobie panowie? Zmieniają swoje zachowanie, a może wciąż zostają tacy sami?

- Ja ogromnych zmian u swojego mężczyzny nie zauważyłam. Może dlatego, że wcześniej już również był tatą. Był osobą zawsze bardzo zorganizowaną, wszystko super planował. Zdecydowanie mogę na nim polegać, to jest bardzo cenne w związku i w rodzicielstwie - powiedziała Izabela Janachowska.

Gwiazda przyznała, że jedną zmianą, jaką dostrzegła w swoim partnerze po narodzinach dziecka, była większa wrażliwość. Partner z czasem coraz bardziej chętny był także do zabawy z maluchem.

Im dziecko jest większe, im jest fajniejszym partnerem do rozmowy, zabawy, tym mężczyźni z większą chęcią się angażują

– powiedziała Izabela Janachowska.

Z kolei Agata Rubik stwierdziła, że mężczyźni po narodzinach dziecka przechodzą przemianę wewnętrzną. Zazwyczaj stają się bardziej odpowiedzialni i ostrożni. Przykładem jest jej mąż, Piotr, który po przyjściu na świat pierwszej córki postanowił sprzedać ukochany motocykl. I zrobił to z własnej woli.

Młodzi rodzice

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski w zeszły roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Młodzi i niedoświadczeni rodzice wszystkiego uczyli się wspólnie. Jak przyznała Sylwia, partner był dla niej wielkim oparciem.

- Jesteśmy młodymi rodzicami i dlatego też nie oczekiwałam od niego zbyt wiele i nie spodziewałam się ogromnej pomocy. Zawsze wszystkim mówię, że Janek mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, że on jest takim tatą, jakiego bym sobie chciała wymarzyć dla swoich dzieci – powiedziała Sylwia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego znów się pogorszył? Jeden z tygodników przekazał niepokojące wieści

Klaudia El Dursi wygrzewa się w bikini na planie "Hotel Paradise 3". Fanka: "Jak bogini"

Ewa Chodakowska porównuje zdjęcia z dzieciństwa z teraźniejszymi: "Kupiony biust… ale usta po tacie"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości