Gwiazdy

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie sprzed lat. To "ulubiona fota" aktorki

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Niby tak dawno, a jakby to było wczoraj - zadziwiające, jak czas szybko płynie. Gdy patrzymy na zdjęcie Katarzyny Zielińskiej, nie możemy uwierzyć, że zostało zrobione lata temu, na początku jej kariery. A Wy, dostrzegacie jakieś różnice?

Katarzyna Zielińska kiedyś i dziś

Jak wyznaje sama aktorka, niedawno opublikowane na Instagramie zdjęcie jest jej "ulubioną fotą". Zostało zrobione na początku kariery Kasi Zielińskiej, gdy jeszcze nie mogła przypuszczać jak dużą sławę osiągnie dzięki swoim filmowym i teatralnym kreacjom. W załączonym zresztą do postu opisie gwiazda dokładnie wyjaśniła historię tej fotografii:

- Moja druga "profesjonalna" sesja po ukończonej Szkole Teatralnej. Jezu, co za przeżycie. Nie spałam całą noc z nerwów czy dam radę, czy się nie wygłupię. Totalny brak pewności siebie a z drugiej strony niesamowita radość, że właśnie ja dostałam taką szansę - napisała.

Tej niepewności na zdjęciu jednak nie widać w ogóle. Dumny wzrok Katarzyny Zielińskiej przeszywa nas na wskroś. Spora w tym pewnie zasługa Jolanty Lipki - utalentowanej fotografki i prezeski stowarzyszenia amazonek, która niestety zmarła w 2014 roku.

- Tej wspaniałej fotograf, Joli Lipki, nie ma już wśród nas, ale jej zdjęcia noszę do dzisiaj w sercu - podkreśla aktorka.

Katarzyna Zielińska pokazuje zdjęcie sprzed lat

Na zdjęciu tylko ubranie i fryzura mogą zdradzać upływ czasu, który dla samej aktorki okazał się niezwykle łaskawy. Nic więc dziwnego, że na opublikowany post fani szturmem odpowiedzieli zachwytem. Zresztą, jedną z pierwszych komentujących była "koleżanka po fachu", Sonia Bohosiewicz:

- Zajefajne!!!!!! - napisała.

Co zaś zauważyli inni obserwatorzy instagramowego konta Katarzyny Zielińskiej?

  • Ładny kolor włosów.
  • Czad!!
  • Jak tu nie Kochać Katarzyny hej
  • Oczy... zwierciadło duszy
  • Jaka piękna z czasów, kiedy tabloidy pisały, że niepiękna

- czytamy w sieci.

A Waszym zdaniem, aktorka bardzo się zmieniła przez te wszystkie lata?

Zobacz wideo: Kasia Zielińska w 2014 roku

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz rozbawiła fanów wakacyjną "kartką" z Hiszpanii. "Jakiś tytuł do tego zdjęcia?"

Jak przygotować organizm do szczepienia przeciw COVID-19? "Zalecamy wstrzymanie się od spożycia alkoholu kilka dni przed"

Pielęgnacja cery według naszych mam. Czego możemy się od nich nauczyć?

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości