Gwiazdy

Jak sławni ojcowie z zachodu świętowali swój dzień? Pojawiło się dużo balonów, jedzenia i archiwalnych zdjęć

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Dzień Ojca w krajach anglojęzycznych obchodzony jest 21 czerwca. Tegoroczne świętowanie przez sławnych tatusiów na pewno nie było tak huczne jak zazwyczaj. Dumni ojcowie postanowili jednak uczcić ten dzień m.in. publikując zdjęcia na Instagramie. Życzenia w mediach społecznościowych składały także dzieci i żony. Zobaczcie, jak w tym roku sławni tatusiowe świętowali Dzień Ojca.

W Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca. Mamy więc jeszcze dosłownie chwilę, żeby postanowić, co podarujemy swojemu tacie. To oczywiście nie musi być nic materialnego. Czasem nawet zwykłe zdjęcie z przeszłości może być wyrazem naszej pamięci i miłości. Jak zrobiły to zagraniczne gwiazdy, które świętowanie mają już za sobą? Zobaczcie.

1. Książę William i Kate Middleton

Na oficjalnym Instagramie Pałacu w Kensington pojawiły się zarówno zdjęcia Księcia Williama z trójką pociech, jak i archiwalna fotografia Kate z jej tatą, Michaelem Middleton i Williama z Księciem Filipem. Duża królewska rodzina ma więc mnóstwo powodów do świętowania - wielu ojców, którzy świetnie sprawdzają się w swojej roli i zasługują na oddanie im czci.

2. Barack Obama

Wyjątkowe życzenia na Dzień Ojca Barack Obama otrzymał od swojej żony. Michelle udostępniła zdjęcie sprzed lat, na którym były prezydent USA przytyla swoje dwie córeczki, Sashę i Malię.

3. Tom Brady

Na Instagramien życzenia swojemu mężowi złożyła także Gisele Bundchen. Podziękowała swojemu ojcu i mężowi za to, że zawsze stoją za nią murem.

4. Chris Pratt

Aktorowi życzenia złożyła jego żona, Katherine Schwarzenegger. Katherine i Chris spodziewają się swojego pierwszego dziecka, co zapewne czyni tegoroczny Dzień Ojca naprawdę wyjątkowym. Pratt obchodzi także urodziny w Dzień Ojca, więc dla niego jest to święto podwójne. Katherine nie zapomniała także o swoim ojcu, Arnoldzie. Jemu także złożyła życzenia na Instagramie.

5. Jennifer Lopez

Bardzo wyjątkowymi życzeniami dla wszystkich mężczyzn w swoim życiu podzieliła się również Jennifer Lopez. Piosenkarka i aktorka udostępniła mnóstwo archiwalnych zdjęć - zarówno z byłym mężem - Markiem Anthonym, obecnym narzeczonym - Alexem Rodriguezem oraz ze swoim własnym ojcem - Davidem Lopezem.

6. Gigi Hadid

Modelka wielokrotnie w wywiadach wspominała o swojej bliskiej relacji z ojcem, Mohamedem. Nie mogło więc zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z nim na jej Instagramie.

7. Justin Timberlake

Życzenia dla taty, który naprawdę umie się bawić, złożyła Jessica Biel. Podziękowała Justinowi za szacunek, codzienną naukę i komfort, którym otacza ją i dziecko.

8. David Beckham

David nie mógł nie pochwalić się na Instagramie swoją gromadką pociech. Najciekawsze zdjęcia udostępnił jednak jego syn, Brooklyn. Pokazał wspólne fotografie z tatą z boiska sprzed lat, gdy David grał jeszcze w angielskim klubie Manchaster United.

Zobacz także:

Wielki powrót „BrzydUli”. „Najlepszym tropem i takim oczywistym byłoby to, że Ula i Marek będą razem”

Agnieszka Chylińska o nowej książce i czasie izolacji:„Najważniejsze chyba dla mnie było to, żeby mieć zajęcie”

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. „Kobiety próbują dorównać do wzorca, którego tak naprawdę nie ma”

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości