Gwiazdy

Marcin Prokop zdradza kulisy pracy w telewizji i dodaje: "Lubię czasem stanąć w cieniu"

Gwiazdy

Jan Bielecki/East News

Marcin Prokop obnażył przed fanami kulisy telewizyjnego świata. To, co widzimy na wizji, to jedynie namiastka ogromu pracy, jaką trzeba włożyć, by powstał m.in. program śniadaniowy. - Szanuję Pana za uwagę i szacunek dla innych - napisała z podziwem jedna z internautek.

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Sympatię widzów wzbudza zwłaszcza wtedy, gdy występuje u boku Doroty Wellman. Prowadzący od ponad 13 lat tworzą telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, ilu ludzi stoi za tym, żeby taki program mógł funkcjonować.

Marcin Prokop o kulisach pracy

Dziennikarz opublikował na swoim profilu na Instagramie refleksyjny wpis, w którym wyliczył wszystkich, którzy przyczyniają się do pracy nad efektem końcowym programu telewizyjnego. Potrzebny jest do tego ogrom ludzi.

- Lubię sobie czasem stanąć w cieniu. Poobserwować, jak działa dobrze naoliwiona machina, napędzana przez pracę dziesiątek osób, których nie zobaczycie na ekranie waszych telewizorów, operatorów, dźwiękowców, oświetleniowców, realizatorów, kierowników planu, speców od makijażu, ludzi-którzy-nie-wiadomo-do-końca-co-robią-ale-wyglądają-na-ważnych, cateringowców, ochroniarzy, ratowników medycznych i tak dalej - wymieniał gwiazdor Dzień Dobry TVN.

- Bez nich - jak u Kononowicza - nie byłoby niczego. Pomyślcie o nich czasami, oglądając cokolwiek tam oglądacie - dodał prezenter.

Internauci docenili Marcina za ten wpis. Wielu jego wielbicieli nie miało pojęcia o tym, ilu par rąk do pracy w telewizji potrzeba.

- Szanuję Pana za Pana uwagę i szacunek dla innych - napisała jedna z fanek.

Marcin Prokop - czym się zajmuje?

Od 2007 r. dziennikarz wraz z Dorotą Wellman są prowadzącymi Dzień Dobry TVN. Ale to nie jedyne, czym zajmuje się Marcin Prokop. Od września 2008 współprowadzi show Mam talent! A od listopada tego roku prowadzi program Lego Masters emitowany na antenie TVN oraz w serwisie Player.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Matt Dusk z rodziną w Kanadzie

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości