Gwiazdy

Najnowsze zdjęcia Madonny szokują. Piosenkarka odmieniła swoją twarz

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
piosenkarka w 2016 roku

Madonna ma 63 lata, ale wydaje się, że za wszelką cenę chce zatrzymać upływający czas. Gwiazda pojawiła się na meczu w Nowym Jorku w towarzystwie swojego syna i wywołała niemałe zamieszanie. Piosenkarka zaprezentowała bowiem odmienioną twarz.

Metamorfoza Madonny

Od dłuższego czasu media na całym świecie donoszą o metamorfozie Madonny. Niejednokrotnie jej filmiki w mediach społecznościowych zaskakiwały ludzi, którzy nie mogli uwierzyć, że gwiazda ma 63 lata. Później dowiedziono, że do niektórych z publikacji wykorzystała filtry dostępne w aplikacjach. Nie zmienia to jednak faktu, że gwiazda wygląda niezwykle młodo jak na swój wiek.

Jak dbać o skórę?

10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
10 minut dziennie, by pozbyć się zmarszczek
wideo 2/5

Niektórzy dziennikarze podejrzewają, że piosenkarka uzależniła się od operacji plastycznych. Jej twarz wydaje się sztuczna i nabrzmiała od botoksu. Na skórze gwiazdy nie widać żadnych linii czy zmarszczek. Madonna nigdy nie skomentowała tych spekulacji i nie odniosła się do opinii ekspertów, którzy niejednokrotnie przekrzykiwali się, co sobie zoperowała. W 2012 roku przyznała, że ​​nie jest przeciwna chirurgii plastycznej.

- Na pewno nie jestem przeciwna chirurgii plastycznej. Jestem jednak absolutnie przeciwna konieczności omawiania tego - pisał "The Mirror".

Madonna z synem na meczu

Teraz komentarze na temat wyglądu Madonny rozgorzały na nowo. W sobotę 28 maja piosenkarka pojawiła się bowiem na WBA World Lightweight Championship w Barclays Center na Brooklynie. Gwiazda na tę okazję wybrała elementy garderoby z najnowszej kolekcji Balenciagi we współpracy z Adidasem. Oczy ukryła za parą różowych okularów przeciwsłonecznych, a na siebie rzuciła czarną kurtkę. Towarzyszył jej syn David Banda, który ubrany był w czerwoną sukienkę o długości maxi z tej samej kolekcji.

Uwagę po raz kolejny zwróciła jednak twarz Madonny. Miała zdecydowanie bardziej uwydatnione policzki, pełne usta oraz nienaturalnie gładką skórę pozbawianą zmarszczek. Eksperci twierdzą, że pełniejsze policzki to prawdopodobnie efekt lipofillingu (czyli przeszczepienia tłuszczu z okolic brzucha, ud lub lędźwi), jej brwi natomiast podciągnięto nićmi rewitalizacyjno-liftingującymi, a efekt spotęgowano botoksem.

Zobaczcie poniżej Madonnę w nowym, odmłodzonym wydaniu. Jak Wam się podoba jej przemiana?

WBA World Lightweight Championship 2022
David Banda i Madonna WBA World Lightweight Championship 2022 Źródło: Cassy Athena/Contributor/Getty Images
WBA World Lightweight Championship 2022
Madonna WBA World Lightweight Championship 2022 Źródło: Al Bello/Staff/Getty Images
WBA World Lightweight Championship 2022
Madonna WBA World Lightweight Championship 2022 Źródło: Anadolu Agency/Contributor/Getty Images

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Nicholas Hunt/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości