Gwiazdy

Tomasz Barański szczęśliwie zakochany w 20 lat młodszej partnerce. Pomogła mu urządzić mieszkanie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
Nowa miłość, nowe mieszkanie
Dzień Dobry TVNNowa miłość, nowe mieszkanie

Znany tancerz i choreograf Tomasz Barański mieszka w niezwykle stylowym i nowoczesnym mieszkaniu. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział, kto pomógł mu zaprojektować cztery kąty. Okazuje się, że jego ukochana Michalina ma smykałkę do urządzania wnętrz.

Mieszkanie Tomasza Barańskiego

Tomasz Barański ma dwupokojowe mieszkanie, które z pewnością spodoba się fanom nowych technologii. Choreograf nie musi mieć kluczy, by wejść do środka. - Takie rzeczy się dzieją. Wchodzę w telefon i otwieram drzwi za pomocą aplikacji. Sam jestem w szoku, to jest naprawdę imponujące - przyznał Barański.

Wnętrza domu choreografa są jasne i przestronne. - Odpoczywam przy takich kolorach. Jest tutaj naprawdę wyjątkowo. Kocham tę kanapę. W kuchni to sama przyjemność rano napić się kawki - powiedział Tomek.

Obok salonu znajduje się sypialnia. Dwa pomieszczenia oddziela ściana z hartowanego szkła. - W sypialni są piękne zasłony. Jeśli je odsłonimy, to jest tutaj bardzo dużo światła - pochwalił się choreograf.

Tomasz Barański jest zakochany

Okazuje się, że w urządzeniu nowoczesnego, ale przytulnego mieszkania pomogła Tomkowi jego ukochana, Michalina, która jest studentką położnictwa i pasjonuje się również modelingiem. - Jest w moim życiu bardzo ważna osoba - wyznał.

Jak się poznali? W nawiązaniu relacji pomogły im media społecznościowe. - Kiedyś Michalina wysłała mi filmy, bo była na jednej z gal, na której przygotowywałem choreografię. Miała je na swoim profilu na Instagramie i tak się zaczęło. Pisaliśmy, później były spotkania delikatne, to był długi proces - wspomina.

Tancerz jest 20 lat starszy od swojej partnerki. - Miłość nie wybiera. Wydaje mi się, że w wielu rzeczach się różnimy, mamy odmienne zdanie, ale w rzeczach, które są ważne, zgadzamy się. Lubimy spędzać ze sobą czas i to jest najważniejsze. Zdecydowanie jest dojrzalsza niż ja w jej wieku - przyznał Barański.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości