Hardkorowy dom Roberta Burneiki. Które pomieszczenie jest królestwem sportowca?

Gwiazdy


W trakcie piętnastu lat istnienia Dzień Dobry TVN nasi reporterzy zostali zaproszeni do domów największych gwiazd show-biznesu, które zwierzały się im z najskrytszych pragnień, ujawniały małe i duże tajemnice oraz oprowadzały po prywatnych wnętrzach. Dziś, do swojego "hardkorowego” domu, zaprosił nas sportowiec – "Hardkorowy Koksu". Czas jest tym bardziej szczególny, bo Robert i jego partnerka Kaja spodziewają się drugiego dziecka. Czy będzie to wymarzony syn?

Kolejne dziecko w rodzinie Burneików

W październiku 2019 na świecie pojawiła się Gaja, pierwsza córeczka Roberta i Kai. Dziewczynka od razu skradła serca nie tylko taty, ale również jego fanów. Burneika przedstawia ją bowiem jako "Hardkorową Córeczkę" i pokazuje zabawne filmiki oraz zdjęcia. Sportowiec dokumentuje każdy ważny moment w życiu swojego dziecka, a Gaja towarzyszy mu nawet na siłowni.

Już za dwa miesiące rodzina Burników powiększy się o kolejnego malucha. Kaja podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim przyznała, że czuje się doskonale i oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka. Czy będzie to kolejna hardkorowa córeczka, a może syn?

To będzie druga córeczka, będę miał teraz trzy dziewczyny

– powiedział Hardkorowy Koksu.

Nowy dom dla całej rodziny

Robert i Kaja oprowadzili Mateusza po nowym domu. Segment liczy 170 metrów i posiada przestronny salon z dużą kanapą narożnikową, kominkiem i kącikiem zabaw dla dziecka. W domu Hardkorowego Koksa nie mogło zabraknąć także hardkorowej kuchni. To prawdziwe królestwo rodziny Burneików, gdzie Robert przyrządza steki, a jego ukochana robi kanapki dla córeczki.

Gaja nie lubi kanapeczek ostatnio je łososia i ryż. Wszystko po tatusiu

– śmieje się Robert.

Do kuchni przynależy także jadalnia z dużym stołem. To w tym miejscu rodzina Burneików je wspólne posiłki i każdego ranka celebruje pyszne śniadania.

Zobacz także:

Piękno w naturalnym wydaniu. Anna Dec pozuje bez makijażu. "Uśmiech i w drogę!"

Ola Żebrowska o urokach macierzyństwa: "Z dzieckiem na brzuchu i biustem zmieniającym rozmiar cztery razy dziennie"

Wstrzymano produkcję "Batmana". Robert Pattinson ma koronawirusa

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch