Gwiazdy

Do sieci trafiło nagranie z pierwszego spotkania Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. "Nigdy nie miało pojawić się w przestrzeni publicznej"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska udali się w sentymentalną podróż. Opublikowali bowiem nagranie ze swojego pierwszego spotkania. Kokieterii i żartów nie brakowało. - Spóźnił się pan. Dwie godziny musiałam czekać – tymi słowami aktorka przywitała przyszłego męża.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska obecnie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo od kilku miesięcy regularnie zabawia swoich obserwatorów na Instagramie za sprawą show "Domówka u Dowborów" , gdzie często zapraszają do rozmów koleżanki i kolegów po fachu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor opublikowali nagranie pierwszego spotkania

W walentynki zorganizują kolejną "domówkę", podczas której odbędą się zaręczyny. To skłoniło małżeństwo, by na kilka dni przed podzielić się z internautami intymną chwilą.

- Bez wątpienia jest ona najważniejsza, bo inaczej nie bylibyśmy tutaj z wami i nie mieli dwójki dzieci – zapowiedział prezenter telewizyjny.

I tak uchylili rąbka tajemnicy, jak się poznali. Okazało się, że swoje pierwsze spotkanie mają udokumentowane. Nagranie to opublikowali teraz na platformie YouTube. Zrobili to jednak w nietypowej formie, bo przysłuchiwali się swojej rozmowie sprzed lat i komentowali na głos swoje reakcje. Jak to małżeństwo ma w zwyczaju, kąśliwych komentarzy i żartów nie brakowało.

- Kto kogo podrywał na pierwszym spotkaniu - takie pytanie zadaje sobie wiele par?! Ale takiego wideo nie ma chyba nikt. No bo kto normalny nagrywa swoje pierwsze spotkanie... nawet nie randkę, ale zwyczajne, zawodowe, niezobowiązujące spotkanie - wyjaśnili w opisie.

- Tak się składa, że nasze spotkanie to był wywiad. Jednak najważniejsze, co się działo "za kulisami". I tak się złożyło, że kamera całkiem przez przypadek to zarejestrowała. Dzięki temu możemy łatwo rozstrzygnąć, kto pierwszy zaczął się wdzięczyć?! Asia czy Maciek? - dodali.

Jak Maciej Dowbor poznał Joannę Koroniewską?

A teraz do rzeczy. Gdzie się poznali? Na planie serialu. Maciej Dowbor po prostu pojechał przeprowadzić wywiad z Joasią.

- Spóźnił się pan. Dwie godziny musiałam czekać – takimi słowami aktorka przywitała przyszłego męża.

- Nie chciał ze mną rozmawiać, bo twierdził, że jestem wieśniarą – dodała.

- Jednak gdy zobaczyłem po raz pierwszy Joasię, to okazało się, że coś tam jednak zaiskrzyło – dopowiedział Dowbor.

Małżeństwo oglądając ten wywiad, dosłownie "pękało ze śmiechu".

- Ciągle się tam oblizywaliśmy – oświadczyła Joasia.

- Strasznie się krępowałem. Przy każdym zadaniu pytania, peszyłaś mnie – przyznał Maciej.

- Tylko się uśmiechałam. Grałam rolę intelektualistki, a ty wziąłeś to za podryw – dopowiedziała aktorka.

Co ciekawe Joanna przyznała, że podczas ich pierwszego spotkania była przekonana, że Maciej Dowbor jest od niej starszy o 10 lat, ma żonę i dwójkę dzieci.

Na koniec zapytali internautów, kto kogo podrywał. Oceńcie sami.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor o „Domówce o Dowborów” wystawionej na WOŚP

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości